Програма «Життя міста»

У розділі: 14374 відео | АрхівRSS
Останній  дзвоник  для випускників Полтавської спеціалізованої школи №3
78

Останній дзвоник для випускників Полтавської спеціалізованої школи №3

Прощавай, рідна школа моя, сумуватиму я Пам»ятай, ти для нас найдорожча в житті» 05:34

Саме така пісня лунала цього дня на подвір»ї Полтавської спеціалізованої школи №3. Виконували її випускники, цим самим виражали свої емоції -смуток і радість одночасно. Вітали їх батьки, вчителі та молодші товариші. Директор Євгеній Романов розповідає,-цьогорічні випускники особливі.

Євгеній Романов, директор Полтавської спеціалізованої школи №3
 «11с клас, ні а, ні б, с-клас. Тому що самий-самий-самий. І дійсно це дуже гарні діти, які отримали дуже гарні знання і на незалежному оцінюванні показали дуже гарні оцінки»
 «Зараз у нас 6 медалістів-1 золота і 5 срібних медалей. Я вітаю всю школу, вчителів з досягненням і хочу побажати, щоб наші медалісти знайшли себе»

Класний керівник випускників Світлана Гринь каже,-рідних дітей важко відпускати в доросле життя. За час навчання в школі проявили себе з найкращого боку. Вони небайдужі, розумні, відповідальні і працьовиті.

Світлана Гринь, класний керівник випускників Полтавської спеціалізованої школи №3
«Мій рідний 11 клас, той, що 1 колись називались, що ж тепер побажати в цей час? Може все, що хотіли сказати, Ви йдете в нове покоління і побажати щастя і всього найкращого»

Головні діючі особи свята випускники зі сльозами радості та смутку на очах згадують, як швидко промайнули роки навчання. Кажуть,-прощатися з школою, однокласниками та вчителями дуже важко.

Катерина Онищенко, випускниця Полтавської спеціалізованої школи №3
«Дуже шкода покидати рідну школу, адже рідні стіни, вчителі все так чудово, люблячі вчителі і це добре. »
«Я відчуваю гордість, що я учениця 3 школи і я хочу, щоб наша школа процвітала»

Владислава Лєвцун, випускниця Полтавської спеціалізованої школи №3
«С одной стороны мы выпускаемся, 11 лет жили, как большая семья. Мы знаем проблемы каждого, вместе все их переживали. И сейчас грусно, потому-что выпускаемся и не знаю встретимся ли, соберёмся этой компанией через 10-20 лет. Есть какая-то боязнь мы стоим перед новой жизнью»

Свято швидко пролунало, але попереду ще випускний бал та іспити з зовнішнього незалежного оцінювання.