Програма «Життя міста»

У розділі: 14381 відео | АрхівRSS
Вихованці полтавського міського центру позашкільної освіти представили звітний проект «Замріяна феєрія»
90

Вихованці полтавського міського центру позашкільної освіти представили звітний проект «Замріяна феєрія»

Феєрія- це свято. Свято мальовничості, творчості та натхнення. Надихнути та вразити полтавців змогли діти полтавського міського центру позашкільної освіти, відзвітувавши проект «Замріяна Феєрія»

Лариса Семеняка- директор ПМЦПО
"Протягом травня місяця і початку червня в Полтавському центрі позашкільної освіти проходить звітній період, звітній проект. фестиваль "передзвони красиі добра" . У нас уже відзвітувалися проекти танцювальні, вокальні та циркова студія, наші спортсмени і сьогодні завершує цей фестиваль гурток позашкільного мистецтва "Дім фантазій"

Особливістю даного проекту є те що він об*єднує дітей, які не тільки малюють але й займаються танцями та акторською майстерністю. Представляючи юних художників, іх наставник - викладач художнього класу міського центру позашкільної освіти Марина Сербіна, зауважує - такі проекти допомагають дітям на шляху їх професійного становлення та розвитку, адже чим більше вони демонструють свої таланти, тим більше їм хочеться розвиватися, випробовуючи нові для себе жанри.

Марина Сербіна-викладач художнього класу Полтавського міського центру позашкільної освіти
"Они сегодня презентуют картины, это практически работа за год, сегодня премьера спектакля, очень необычного, смеяния"

Як говорить, пані Марина одним з найголовніших умов розвитку мистецтва у сучасному світі є формування мистецького середовища, тому у цьому проекті беруть участь не тільки діти, але і їх батьки. Тож окрім дитячих малюнків була представлена серія авторських ляльок, зроблена власноруч батьками юних майстрів пензля.