Програма «Життя міста»

У розділі: 13800 відео | АрхівRSS
Фермери з усієї області з"їхалися до Полтави аби обговорити найболючіші питання
132

Фермери з усієї області з"їхалися до Полтави аби обговорити найболючіші питання

Обурені фермери з усієї області зібралися разом у стінах облдержадміністрації. Чи не в один голос вони скаржилися губернатору Валерію Головку про знущання над ними структури Держгеокадастру.

Микола Москаль , голова Хорольської асоціації фермерів
" Ми 10-15 років йшли, щоб створити своє фермерське господарство….пай - теж накази ждем. "

Щоб продовжити договір аренди на власну землю селяни вимушені оббивати пороги державної установи роками.

Леонід Пасічник , приватний підприємець, фермер
" Для того, щоб вирішити питання продовження терміну договору аренди потрібно було звертатися до Держгеокадастру 8 разів, назбирати купу документів, які потім виявилися не потрібні. "

Тетяна Бабко , голова Глобинської асоціації фермерів

" Чому керівник не може дати відповідь. Є закони, пільги, права? - Та нічого в нас немає….а 110 км туди-сюди, сюди-туди. "

Валерій Головко прийняв усі звернення від фермерів, а головному аграрію області дав доручення щодо вирішення цієї проблеми. Як альтернативу запропонував - створити електронний реєстр.

Валерій Головко , голова Полтавської ОДА
" Чому не реєструємо ми звернення фермерів до Держгеокадастру на вашому електронному порталі?....І моніторити як буде проходити етап розгляду і відповідь."

Крім цього, фермери порушували питання щодо несправедливих рентних платежів. Ці та інші проблеми аграріїв невдовзі почне вирішувати профільна координаційна рада, яку невдовзі планують створити при облдержадміністрації. Вона також повинна буде розробити стратегію розвитку фермерства на Полтавщині, з урахуванням пропозицій кожного із аграріїв.