Програма «Життя міста»

У розділі: 13800 відео | АрхівRSS
Українська медична стоматологічна академія відкрила свої двері для абітурієнтів
135

Українська медична стоматологічна академія відкрила свої двері для абітурієнтів

Українська медична стоматологічна академія відкрила свої двері для абітурієнтів. Цього року біля університету вступників небагато. А все через електронні заяви, вчорашні школярі будуть подавати свої документи через мережу інтернет. На сайті профільного міністерства з цього приводу чіткі рекомендації, однак працівники комісії готові надати повну інформацію у разі потреби. Відповідно до переліку нових спеціальностей вступники з найвищими балами претендуватимуть на бюджетну форму навчання.

Валентин Дворник, заступник голови приймальної комісії ВДНЗ УМСА
" Ми проводимо набір в цьому році на спеціальність «медицина», не відокремлюєм педіатрію, відповідно до переліку нових спеціальностей. Ми орієнтуємося на 261 місце по медицині і на 19 місць за спеціальністю «стоматологія». Це минулорічні показники. "

За 95 років академія стала авторитетним осередком медичної освіти. На базі закладу діє 53 кафедри. Лікувально-консультативна робота проводиться на 39 клінічних кафедрах академії, розташованих в кращих обласних та міських лікувальних закладах Полтави. Тому Медична стоматологічна академія збирає кращих абітурієнтів з усієї країни. Артем вже отримав медичну освіту на рівні коледжу у місті Миколаїв. Де продовжити навчання навіть не вагався.

Артем Каменарець, абітурієнт
" Полтава, она лучше по отзывам, мне так показалось. И я считаю - это лучший университет Украины. "

Цьогорічні вступники по завершенню навчання отримають освітньо-кваліфікаційний рівень магістра, академія отримала найвищу акредитацію. На базі академії функціонує медичний коледж, який готує випускників освітньо-кваліфікаційного рівня бакалавр та молодший спеціаліст. Для майбутніх студентів коледжу умови вступу не змінилися - вони прийшли з паперовими заявами. Таїсія мріяла про кар’єру медичного працівника вже давно.

 "Я поступаю на фармацевта. Дуже подобається професія. В мене в сімї всі медсестри. А я вирішила поступати на фармацевта. "

Кінцевий термін подачі документів 20 червня для тих, хто здаватиме іспити і проходитиме співбесіду. 27 червня - останній день подачі документів для усіх інших абітурієнтів. 1 серпня до 12 години Міністерство освіти і науки оприлюднить списки вступників, рекомендованих до зарахування. Принести оригінали для зарахування на бюджетну форму необхідно до 5 серпня, контракти ж заключатимуть до 11 числа.