Програма «Життя міста»

У розділі: 14454 відео | АрхівRSS
В обласному центрі екстреної медичної допомоги презентували систему 112
90

В обласному центрі екстреної медичної допомоги презентували систему 112

В рамках впровадження Національного проекту «Вчасна допомога» на Полтавщині створили єдину-оперативну диспетчерську службу. Систему 112 презентували в обласному центрі екстреної медичної допомоги. Як вона працює спочатку перевіряли в тестовому режимі. Сигнал про допомогу зі стаціонарних, мобільних, мережу інтернет та екстреного номеру 103 переключається на інший телефон-112. Фахівці вже оцінили переваги .

Віктор Лисак, директор Департаменту охорони здоров’я Полтавської ОДА
«На машини екстреної допомоги встановили трекери-спостереження за ними»
«Ми сьогодні маємо диспетчерів і на підстанції, відділеннях тепер це буде управляться єдиною системою. Якщо поступає виклик з Пирятина дає команду через радіозв»язок і він передає виклик, баче, яка машина рухається на території»

На нове обладнання ,-зазначає директор Департаменту охорони здоров»я облдержадміністрації Віктор Лисак, витратили чималі кошти. Проте великі гроші - говорять, не шкода , якщо мова йде про врятовані життя.

Віктор Лисак, директор Департаменту охорони здоров’я Полтавської ОДА
«Якщо брати реально 3,5 мільйона обладнання, яке ми забрали з Дніпропетровська по проекту через Міністерство охорони здоров»я і понад 10 мільйонів для створення тої диспетчерської, обладнання, ремонти і все інше»
 «Зараз виділені кошти на реконструкцію, добудову-диспетчерський блок дороблений, тепер треба створювати умови для працівників»

Завдяки системі 112 у випадку якщо щось трапилося на території області диспетчер зможе швидко встановити та підтримувати оперативний зв»язок між поліцейськими, пожежниками та іншими службами. Такий крок,-вважає очільник області Валерій Головко, швидко допоможе ліквідувати надзвичайні ситуації та покращити якість обслуговування жителів Полтавщини.

Валерій Головко, голова Полтавської ОДА
 «Цей комплекс, реформа є ключовою, бо це наші люди, життя наших людей»
 «Ми в Україні почали реформи не сьогодні, а вчора. Але вони надають результати зараз. Те, що Ви робите сьогодні точно дасть результати завтрашнього дня. По цій системі зв»язку, людина відчує, як доїджає до нього швидка. Ви отримаєте вдячність за врятовані життя»

Близько 30 випускників медичних коледжів та училищ регіону також ознайомилися з особливостями роботи та завданнями єдиної оперативної диспетчерської служби.