Програма «Життя міста»

У розділі: 14453 відео | АрхівRSS
Вперше на Полтавщині відбудеться обласний конкурс «Кращий журналіст»
54

Вперше на Полтавщині відбудеться обласний конкурс «Кращий журналіст»

Цьогоріч вдесяте на Полтавщині відбудеться обласний конкурс «Краща книга Полтавщини». Його мета-підвищити рівень книговидавничої справи в регіоні та покращити її якість. Змагання проходитимуть в номінаціях краще історико-краєзнавче видання, навчальне і підручники, поетична збірка та інші.

Вікторія Пилипенко, заступник директора Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської ОДА
 «Прийом заявок від учасників конкурсу Департаментом будуть прийматися з 1 вересня по 30 вересня. Засідання журі пройде в жовтні. Відзначення переможців плануємо здійснити 9 листопада на День української писемності та мови. Незмінними є умови участі. Запрошуються видавництва, видавці, творчі спілки»

Представники Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації ініціювали проведення й іншого обласного конкурсу. На Полтавщині відбудеться він вперше. Визначатимуть кращих журналістів регіону. Заявки для участі приймаються з 1 жовтня до 1 листопада за такими номінаціями: журналістське розслідування, громадянська позиція, краща публікація та інші.

Гліб Кудряшов, доцент кафедри журналістики
 «Це стимулювання молодих наших кадрів, бо за статистикою сьогодні в журналістській сфері працюють люди молоді, а в молоді дух змагання, намагаються бути кращими, передовиками в усіх сферах, тому числі і на журналістській ниві. Для того, щоб зреалізувати основні напрями було ініційовано цей конкурс»

На урочистій церемонії нагородження кращі отримають дипломи та грошові премії.