Програма «Життя міста»

У розділі: 14374 відео | АрхівRSS
Засіданні депутської бюджетної комісії міської ради
54

Засіданні депутської бюджетної комісії міської ради

Напередодні засідання виконавчого комітету міської ради бюджетна комісія зібралася для обговорення змін у показниках міського бюджету на поточний рік. За рахунок субвенції з державного бюджету місцевим збільшили дохідну та видаткову частини.

Тетяна Чумак , начальник бюджетно-фінансового управління
"На надання пільг на сплату за житлово-комунальні послуги: електроенергію, природного газу, послуг тепло-, водопостачання загалом збільшили на 13 млн 58 тисяч гривень."

Збільшили субвенції і за рахунок обласного бюджету. 24 тисячі виділили на пільги та медичне обслуговування постраждалих чорнобильців, поховання учасників бойових дій, інвалідів-війни. А також додатково ще 25 тисяч до раніше виділених 490 спрямують на оздоровлення та відпочинок демобілізованих військовослужбовців.

Андрій Матковський , депутат міської ради
"Хочу звернутися до наших хлопців, які повернулися з АТО, до їх батьків, що в бюджеті закладені кошти, щоб оздоровити 140 людей. Однак, сьогодні до нас звернулося лише 30 людей, тобто трохи більше 20%. Тому прохання звертатися до нас, кошти в бюджеті є."

Субвенції з місцевих бюджетів заклали на утримання об»єктів спільного користування. Зокрема, і на шкільні та дошкільні навчальні заклади.

Андрій Матковський , депутат міської ради
" Дитячі садки годуються до 1 вересня, школи, тому ми збільшили туди трохи фінансування, бо ціни ростуть і трохи більше даємо нашим дитячим садкам, щоб вони іграшки купили, на ігрові майданчики дітям і т.д. "

А також 1млн 200 тисяч виділили на реконструкцію Краєзнавчого музею, 52 тисячі - на утримання міського центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів.