Програма «Життя міста»

У розділі: 14370 відео | АрхівRSS
Протягом тривалого часу жителі 5 -ти поверхівки за адресою вул. Стрітенська (колишня Комсомольська) 7 не могли нормально жити.
118

Протягом тривалого часу жителі 5 -ти поверхівки за адресою вул. Стрітенська (колишня Комсомольська) 7 не могли нормально жити.

Марина Тесленко з чоловіком та дітьми мешкає у будинку по вулиці Стрітенській (колишня Комсомольська), 7 вже 13 років. Проте,-останнім часом,-розповідає нормально жити в 5-ти поверхівці не можуть. Їх та інших жителів об»єднала проблема. Цоколь їх будинку щодня руйнується.

Марина Тесленко, мешканка будинку за адресою Стрітенська,7
«Руйнувалася наша естакада постійно, особливо після великих дощів все це обвалювалося»

В розпачі місцеві мешканці звернулися до громадського активіста Тараса Токара. А він, в свою чергу, до представників міської влади. Сподівався,-вони його почують та допоможуть вирішити проблему.

Тарас Токар, громадський активіст
«Був на особистому прийомі у першого заступника міського голови Михайла Шевченка та Заступника по ЖКГ Олексія Чепурка»
 «Нинішня каденція міської влади чує. Чує тих, хто говорить»
«Відкривають тим, хто стукає. Я постукав, мене почули. Я дуже вдячний тому, що відбулося на даному етапі»

Нині активно йдуть роботи,-розповідає громадський активіст, цоколь ремонтують. Незабаром полагодять і сходи поблизу будинку.

Тарас Токар, громадський активіст
 «Фактично завершують збивати старий слой шуби бетонного до живого слою. Ці роботи повинні бути сьогодні завершені. Вивезуть сміття. Завтра будуть експерти приймати рішення, які роботи проводити в ремонті»

Тарас Токар додає,- будь-яку проблему можна вирішити. Головне,-підтримки шукати не де-інде, а у людей, які зможуть допомогти.