Програма «Життя міста»

У розділі: 14473 відео | АрхівRSS
Голова облдержадміністрації Валерій Головко  підписав меморандум з головою ДСНС України Миколою Чечоткіним
64

Голова облдержадміністрації Валерій Головко підписав меморандум з головою ДСНС України Миколою Чечоткіним

4 серпня голова облдержадміністрації Валерій Головко та голова ДСНС України Микола Чечоткін підписали меморандум про співпрацю. В рамках децентралізації, на Полтавщині стартує і пілотний проект з будівництва сучасних пожежних частин на територіях Шишацької та Білоцерківської об»єднаних громад.

Валерій Головко , голова Полтавської ОДА
"Це важливо у форматі не тільки як форма передачі повноважень на міста, а й інший рівень підходів до цивільного захисту, пожежної безпеки і взагалі безпеки населення Полтавської області і всієї України. "

Про головне спрямування та функціональні особливості пілотних проектів більш детально пояснює головний рятувальник України Микола Чечоткін.

Микола Чечоткін , голова ДСНС України
"Забезпечення ефективної роботи системи цивільного захисту. В першу чергу - це оперативне оповіщення населення під час загрози або виникнення надзвичайних ситуацій техногенного і природного характеру. Це перший пілотний проект в Україні, який ми тут розпочинаємо. "

Бути першопрохідцями - завдання не з легких - вважають обидва селищні голови, на долю чиїх територій випала така місія. Однак, зазначають - реформам тільки раді, а безпека людей - це взагалі найважливіше що може бути.

Олександр Тутка , Шишацький селищний голова
"Я змушений з прикрістю констатувати, що є такі випадки, коли ми виїжджаючи на якісь події змушені констатувати лише факт пожежі, і ніяких дій не встигаємо зробити, то сьогоднішня подія для мене надзвичайно важлива. Я сподіваюся, що вона принесе результат. "

Іван Лещенко , Білоцерківський селищний голова
"Коли ми починали процес об»єднання - це було одне із пріоритетних завдань, яке потім вилилося у певні рішення, які були закріплені у планах соціально-економічного розвитку, стратегію розвитку даних територій. "

Нагадаємо, Полтавщина з реалізації реформ децентралізації входить до п»ятірки кращих областей України.