Програма «Життя міста»

У розділі: 14374 відео | АрхівRSS
В облдержадміністрації розповіли про заходи до Дня Державного прапору та 25-річниці Незалежності України
51

В облдержадміністрації розповіли про заходи до Дня Державного прапору та 25-річниці Незалежності України

На Полтавщині розпочали готуватися до відзначення Дня Державного прапору, яке припадає на 23 серпня та 25-річниці Незалежності України. На засіданні оргкомітету зазначили,- цьогоріч їх проведуть з розмахом. Загалом, в області відбудеться понад 750 заходів. В День Державного прапору всі бажаючі візьмуть участь у флешмобі. Саме він,-впевнені організатори,- ще раз продемонструє патріотизм полтавців.

Валентина Вождаєнко, заступник начальника Управління культури Полтавської ОДА
 «Від театральної площі ми його передаємо до пам»ятника Шевченку. Це люди стоять таким ланцюжком. По цьому ланцюжку поверху йде прапор. Передачу завершують коло пам»ятника Шевченку, де їх очікують 25 літні ровесники і військовослужбовці, мобілізовані АТО, волонтери»
«Підняття прапору відбуватиметься дитина загиблого воїна разом з головою ОДА»

А зранку 24 серпня в День Незалежності України покладуть квіти до пам»ятників загиблим козакам та Тарасу Шевченку. Також полтавці проспівають гімн України, після чого запланована загальнонаціональна хвилина мовчання за бійцями, які не повернулися з зони антитерористичної операції. А ввечері на Театральній площі відбудеться святковий концерт. Свої таланти покажуть творчі колективи міста.


Валентина Вождаєнко, заступник начальника Управління культури Полтавської ОДА
«Це буде концерт для мобілізованих військовослужбовців АТО, для просто військовослужбовців, учасників революції гідності, волонтерів, переселенців Луганської та Донецької областей, наших пошанованих героїв України, людей, які принесли славу Полтавщині»
«Наша громадськість, духовенство і ровесники Незалежності»

Святкових феєрверків цьогоріч не буде. Представники організаційного комітету вважають,- коли на Сході України продовжують гинути захисники їх проводити не доречно.