Програма «Життя міста»

У розділі: 13815 відео | АрхівRSS
Учасники бойових дій мають право на низку послуг в рамках Всеукраїнської програми «Соціальні картки для учасників АТО»
40

Учасники бойових дій мають право на низку послуг в рамках Всеукраїнської програми «Соціальні картки для учасників АТО»

Віднині учасники бойових дій мають право на низку послуг в рамках Всеукраїнської програми «Соціальні картки для учасників АТО», яку презентували у Полтаві. Дана картка об’єднує соціально відповідальний бізнес, - зазначають автори програми. Кожен підприємець має змогу долучитися до неї та на постійній основі надавати знижки власникам карток. Уже понад 500 підприємців по всій Україні надають знижки . Окрім цього, власники карток мають право на ряд інших соціальних привілеїв.

Руслан Руденко, голова Правління Всеукраїнського Об’єднання Учасників АТО «Україна разом!»
 «На сьогоднішній день кожен власник цієї картки має право на безоплатну правову допомогу, допомогу психологів для учасників та сімей учасників»

До Всеукраїнської програми «Соціальні картки для учасників АТО» долучилися і представники влади. Разом з Всеукраїнським Об’єднанням Учасників АТО «Україна разом!» вони підписали меморандум про співпрацю та пообіцяли брати активну участь у процесі покращення умов життя учасникам АТО та членам їхніх сімей.

 Євген Холод, перший заступник голови Полтавської ОР
 «Виділити не 100, чи 20 тисяч, а виділити значні кошти, бо перед цим приїздив командир і говорив, що немає чим ремонтувати техніку. Бо техніка, що поступає через міністерство - укомплектована, а та, що по доп. резерву - нажаль без комплектації, тому ми будемо допомагати»

Нині на Полтавщині понад 10 тисяч осіб мають статус учасника бойових дій і з них, лише 400 мають соціальні картки, адже мало хто про не її згає. Тож на прес-конференції наголосили і на тому, що потрібно якомога швидше донести до АТОвців інформацію про переваги програми

 Роман Товстий, заступник голови Полтавської ОДА
«Ми чітко розуміємо які департаменти за що відповідальні. Наша задача скоординувати владу на місцях, щоб якомога більше хлопців могли користуватися тими благами, що є. Але треба виходити на більший рівень підтримки.

Отримати соціальну карту мають можливість усі , в кого є посвідчення учасника бойових дій.