Програма «Життя міста»

У розділі: 13892 відео | АрхівRSS
Волонтери ГО «КримСоС» зібрали речі для переселенців зі Сходу України
65

Волонтери ГО «КримСоС» зібрали речі для переселенців зі Сходу України

Непроста ситуація на Сході України змусила місцевих жителів масово залишати рідні домівки . На нових місцях їм допомагають та підтримують в різних куточках держави. Полтава не виняток. Цього разу волонтери зібрали чимало одягу, іграшок та інших найнеобхідніших речей. Тому запрошують переселенців забрати те, чого потребують. Проте,-кажуть , інша нагальна проблема,-підготувати дітей до школи. А все необхідне приладдя та одяг коштують дуже дорого .

Наталія Талипова, представник Полтавського офісу ГО «КримСоС»
«Осінь не за горами, ми просимо допомогти ковдрами, теплий одяг, особливо для підлітків, для дітей шкільного віку. Актуально дуже канцтовари, ми займаємося з дітками підготовкою до школи»
«Зараз нагальна проблема в зошитах, олівцях, кулькових ручках»
«Все, хто, що може звертаємося до нашої полтавської громади і просимо надати таку допомогу, можливо підприємців»

Незабаром в Громадській Організації створять курси з української та англійської. Щоб плани втілити в життя шукають викладачів.

Іван Чабан, представник Полтавського офісу ГО «КримСоС»
«Хочемо запросити волонтерів, які мають можливість, знання, час для організації наступних курсів для підлітків, старших людей і дорослих. Це може бути не тільки іноземна мова англійська. Це може бути інша іноземна. Ми плануємо також відкриття курсів української мови і для цього потрібні волонтери. Хто має змогу, готові відгукнутися ми з задоволенням будемо співпрацювати»

Дітлахи, які проживали на Сході, коли розпочалась антитерористична операція побачили багато страшного. На їх очах гинули люди, постійні обстріли руйнували будинки і квартири. Психологічну реабілітацію небайдужі вирішили проводити і за допомогою тварин. Мова про коней. Їх власниця з радістю погодилася на таку терапію. Грошей вона з волонтерів та переселенців брати не буде. Тож, представники добровольці , щоб хоч якось їй віддячити пообіцяли допомогти з їжею для тварин.

Наталія Удовиченко, соціальний працівник Полтавського офісу ГО «КримСоС»
 «Ми просимо небайдужих людей корм для тварин. Це може бути сіно, підстилка ми все збираємо і хочемо віддячити цій людині, допомогти їй»

А для дорослих волонтери проводять реабілітацію мистецтвом. Влаштували безкоштовні курси з візажу. Кажуть,-це не тільки можливість отримати нові знання, а і майбутню професію.

Іван Чабан, представник Полтавського офісу ГО «КримСоС»
 «У нас діє студія-допомога людям в проведенні навчання з віражу, мейкапу, боді-арту»
«Це може стати, як основою професії жінок, кому це цікаво, хто має певний хист, вони можуть сюди приходити і щопонеділка проводяться ці заняття зранку»

Усім, кому необхідна допомога чи підтримка можуть звертатися до регіонального офісу громадської організації за адресою вулиця Котляревського 1/27 в 632 кабінет. Всі проблеми переселенців команда небайдужих намагатиметься вирішити.