Програма «Життя міста»

У розділі: 13815 відео | АрхівRSS
Полтавщина посідає 9 місце у державі серед інших областей за кількістю аварій на автошляхах
68

Полтавщина посідає 9 місце у державі серед інших областей за кількістю аварій на автошляхах

По Полтавській області 8 серпня стартував місячник безпеки дорожнього руху. Його запровадили не випадково - розповідають правоохоронці - наразі ситуація на дорогах викликає серйозні занепокоєння.

Сергій Альошкін , заступник начальника ГУ НП у Полтавській
"ситуація, яка склалася в цілому у державі і також не оминула нашу область це ріст аварійності, травмування людей у ДТП і що найгірше - їхня загибель."

Полтавщина наразі посідає 9 місце у державі серед інших областей по аваріям на автошляхах. А це 552 зареєстрованих ДТП протягом року.

Сергій Альошкін , заступник начальника ГУ НП у Полтавській

"В яких загинуло 74 особи, 698 осіб отримали травми різного ступеня.
Порівняно з минулим роком ріст аварійності зріс на автошляхах області на 35% "


Основна причина - каже Сергій Альошкін - людський фактор, адже через недоліки утримання доріг в області зафіксовано лише 16 дорожньо-транспортних пригод. Всі інші, а це понад 200 зіткнень автомобілів, більше півтори сотні наїздів на пішоходів, збивання водіями велосипедистів та перешкод відбулися переважно через недбалість водіїв транспортних засобів.

Сергій Альошкін , заступник начальника ГУ НП у Полтавській

"26% ДТП - перевищення швидкості, 16% - порушення водіями правил маневрування, 7% - порушення правил пішоходами і аналогічно - керування транспортними засобами в стані алкогольного сп»ягніння. "

Аналогічно - додає Сергій Альошкін - зростає стан і дитячого дорожньо-транспортного травматизму. За участю дітей сталося 68 ДТП, внаслідок яких четверо загинуло та 72 - травмовано. Із вини малечі сталося 11 автопригод. Занепокоєння поліцейських полягає і в тому, що на відміну від минулих років, зараз більше аврій трапляється саме у населених пунктах, ніж на дорогах державного значення. Полтавці вбачають винними у цьому наш менталітет.


Правоохоронці закликають полтавців дотримуватися правил дорожнього руху та інформувати про неадекватну поведінку кермувальників. Адже навіть наявність на дорогах міста патрульних не заважає водіям порушувати правила дорожнього руху.