Програма «Життя міста»

У розділі: 14437 відео | АрхівRSS
Засідання постійної депутатської комісії обласної ради з питань паливно-енергетичного комплексу та використання надр
95

Засідання постійної депутатської комісії обласної ради з питань паливно-енергетичного комплексу та використання надр

На засіданні постійної депутатської комісії обласної ради з питань паливно-енергетичного комплексу обговорювали звернення Державної служби та надр України. В них мова йшла про те , щоб погодити і надати дозволи на видобуток родовищ без проведення спеціальних аукціонів. Андрій Пісоцький, перший заступник губернатора наголосив,-прохання можна підтримати тільки, якщо представники підприємств погодяться за свій рахунок поповнювати обласний та місцеві бюджети.

Андрій Пісоцький, перший заступник голови Полтавської ОДА
«У нас колись працювала форма слідуюча кожна компанія, яка отримує дозволи сплачує в обл..бюджет1,5-2%. Давайте подумаємо на цю тему. Це ми можемо зробити. Ми запропонуємо і компанія скаже-да, ми готові»

Заступник голови профільної комісії вважає,-рентну плату слід встановлювати, проте не надто високу. Бо нафтогазовидобувні компанії можуть відмовитися працювати на таких умовах.

Олег Діденко, заст. голови постійної депутатської комісії ОР з питань паливно-енергетичного комплексу та використання надр
 «Якщо вони готові 2 % надати від свого видобутку і ми його контролюємо у місцевий бюджет, я від жодного керівника пока цього не почув.
«А то ми зв’язали нафтогазовому комплексу руки»

Загалом, на засіданні профільної комісії депутати проголосували «за» надання спецдозволів без аукціонів для 3 із 4 компаній. Остаточне рішення обранці приймуть у ході наступної сесії обласної ради, яку планують провести 29 вересня.