Програма «Життя міста»

У розділі: 14437 відео | АрхівRSS
Продовження трудових контрактів головних лікарів обласних закладів обговорювали на засіданні комісії обласної ради з питань охорони здоров`я та соцзахисту населення
91

Продовження трудових контрактів головних лікарів обласних закладів обговорювали на засіданні комісії обласної ради з питань охорони здоров`я та соцзахисту населення

Продовження термінів дії трудових контрактів головних лікарів обласних закладів обговорювали на засіданні постійної депутатської комісії обласної ради з питань охорони здоров»я та соцзахисту населення. Першою звітувала очільниця ЛубЕнської станції переливання крові Тамара Петрова. За її словами, останнім часом кількість людей , що можуть бути донорами, суттєво зменшилася. Зокрема, через виявлення у них небезпечних захворювань. Наразі за рік станція заготовляє близько тону триста літрів крові.

Тамара Петрова , головний лікар Лубенської обласної станції переливання крові
" Лубенська обласна станція взаємодіє спільно із Полтавською обласною та Кременчуцькою станціями. Ми заготовляємо кров по приписним районам і коли є потреба, ми її надаємо як до Полтави, так і до Кременчука. 3 роки тому на станції виготовлялися препарати, але, нажаль, немає можливості провести капітальний ремонт і закупити апаратуру для виготовлення Альгуміну і Гамаглобуліну. "

Виконання обов»язків покладених на Тамару Петрову високо оцінюють і члени комісії, і колеги, і вище керівництво. Однак, продовження її трудового контракту на засіданні не погодили. Пояснили - усі головні лікарі мають пройти конкурс. Така ж ситуація і у всіх наступних звітуючих. Зокрема, кращого фахівця з онкології на Полтавщині, очільника онкологічного диспансеру Ореста Вовка.

Юрій Курилко , заступник директора Департаменту охорони здоров»я ОДА
"Він є надзвичайно інтелігентною, професійно підготовленою, людиною. Як лікар він надзвичайний професіонал. Можу сказати, що до нього стоїть черга багатьох людей, які б хотіли, щоб він надав їм допомогу, прооперувати і т. ін "

Володимир Голуб , голова Громадської ради при Полтавській ОДА
"Я сам лежав під ножем Ореста і знаю який він фахівець. Я звертаюся до депутатів обласної ради. Це приклад, який може йти на конкурс не боячись нічого. "

А Полтавську програму профілактики та боротьби з раком шийки матки, запроваджену у 2014-15-му році, в Міністерстві охорони здоров»я взяли як зразок концептуальної розробки в Україні.

Орест Вовк , головний лікар Полтавського обласного клінічного онкологічного диспансеру
"Полтавська область вийшла на загальноукраїнський показник по 5-річному виживанню. Це говорить про якість надання самої допомоги. Щодо профілактичної якості, то за останні 2 роки з 14-го по 16-й фактично на 2% піднялися в плані того, що хворі почали виявлятися на 1-2 стадії. "

На засіданні свої звіти представили також керівники «Підприємства із інженерного супроводження закладів охорони здоров»я», «Обласного центру профілактики ВІЛ-СНІДу », Гадяцького обласного туберкульозного санаторію, Кротівського психоневрологічного будинку-інтернату та Гадяцького геріатричного будинку. Чи втримаються у своїх кріслах головні лікарі вирішуватимуть на черговій сесії обласної ради.