Програма «Життя міста»

У розділі: 14437 відео | АрхівRSS
Запобігти вогняним трагедіям на відкритих місцевостях застерігають пожежники
124

Запобігти вогняним трагедіям на відкритих місцевостях застерігають пожежники

Традиційно на початку осені рятувальники починають проводити профілактику пожеж серед населення. В цей час чи не найбільшу загрозу для лісових масивів та відкритої місцевості несуть господарники. Особливо, ті, чиї угіддя знаходяться поруч із лісом або дачними містечками. З початку цього року на Полтавщині сталося лише дві пожежі, однак минулого 20 - розповідають працівники МНС.

Віталій Шкаревський , начальник відділу інформації та комунікацій з громадськістю ГУ ДСНС в області
" Люди спалюють сміття на присадибних ділянках, спалюють луки. Як повідомляють місцеві мешканці, для того, щоб краще росла там молода трава. Інколи вогонь перекидається на дачні містечкі. Були непоодинокі випадки, коли громадян на цих дачах немає і згорали будинки. Бо ніхто не бачив, що на тих дачах відбувається. "

А тому пожежники закликають мешканців дотримуватися елементарних правил пожежної безпеки. Адже навіть вітер біля маленького вогника може стати каталізатором страшної трагедії.

Віталій Шкаревський , начальник відділу інформації та комунікацій з громадськістю ГУ ДСНС в області
" Якщо вже ви спалюєте якесь сміття, то воно повинно бути контрольоване, і не треба накладати там велику купу сміття і слідкувати за цим. Ні в якому разі не розводити багаття серед степів, поблизу будівель також заборонено. Тому що жаринки попадають на житлові будівлі. "

В обласному управлінні нагадують і тим, хто відпочиває в лісі - не залишати після себе розпалене багаття, не кидати гарячі недопалки та слідкувати за своїми дітьми. У випадку навіть найменшого неконтрольованого загорання телефонувати за номером 101 і викликати службу порятунку.