Програма «Життя міста»

У розділі: 14437 відео | АрхівRSS
Майстриня з вишиванки Марія Сєрікова і її донька презентували виставку власних робіт
97

Майстриня з вишиванки Марія Сєрікова і її донька презентували виставку власних робіт

«А на цих рушниках Україна моя» - колекцію робіт у Полтаві презентувала майстриня Марія Сєрікова. Вишивати, - розповідає, - почала ще з раннього дитинства і ось уже близько 50-ти років майстриня не випускає голку із рук.
Марія Сєрікова, майстриня
«Любов від мами. Перші стібочки я зробила з нею»
«Спочатку я вишивала картини, а потім і рушники стала, адже рушник, на мою думку, - це символ нашої країни»

30 рушників та близько 15 картин нині прикрашають стіни літературно меморіального музею Панаса Мирного - саме там і проходить виставка. Проте це лише маленька частинка усіх робіт, які створили Марія Сєрікова та її донька Ганна. Багато витворів вони подарували своїм прихильник, друзям та рідним.

 Ніна Сластьон, сестра Марії Сєрікової
 «Більше 20-ти робіт - картини та рушники, вона і на виставку вишивала і мені. На них і колоски, і калина, і маки, і дуби - в мене її робіт дуже багато»

Пейзажі, натюрморти, українська символіка та рушники. Експозиція майстринь вражає своїм різноманіттям. Не забувати , а тим більше розвивати цей національний вид мистецтва -велика справа - говорять відвідувачі виставки.

 Ірина Клименко, відвідувачка
 «Зараз стало модно вишивати. Ми знову до цього повертаємося. Зараз це дцже актуально і це добре, адже ми маємо пам’ятати про традиції. Бо той, хто не пам’ятає ніколи не стане патріотом своєї держави»

Ознайомитися із виставкою вишитих робіт Марії Сєрікової та її доньки Ганни можна до кінця місяця.