Програма «Життя міста»

У розділі: 13831 відео | АрхівRSS
Кременчуцькі митники прозвітували про свою роботу
208

Кременчуцькі митники прозвітували про свою роботу

Кременчуцькі митники прозвітували про свою роботу. На круглому столі Сергій Попов, начальник митного поста «Кременчук», повідомив, що за 9 місяців поточного року митний пост поповнив державну казну на понад 1,5 мільярди гривень. А це майже на 75 мільйонів більше, ніж у минулому році за той самий період. На митному пості у Кременчуку, - додає Сергій Попов, - працюють над удосконаленням процесу оформлення експортно-імпортних операцій з метою економії часу.

Сергій Попов, начальник митного поста «Кременчук»
 «Також на митному пості забезпечено майже 100% електронне декларування товарів, які оформлюються на посту. Колектив митного посту «Кременчук» направляє свої зусилля на сприяння розвитку зовнішньоекономічної діяльності прискорення товарообігу і створення сприятливих умов для бізнесу, для оформлення їхніх товарів»

Загалом, у звітному періоді поточного року, колектив митного поста «Кременчук» працював стабільно та ефективно, - зазначив заступник начальника Полтавської митниці державної фіскальної служби Олександр Пасичник. Та наголосив на стратегічно важливих напрямках сьогодення.

Олександр Пасичник, заступник начальника Полтавської митниці ДФС
 «Основні напрямки: спрощення митних процедур, запровадження єдиного вікна, взаємодія з контролюючими органами, запроваджена робота мобільних груп, які здійснюють контрольно-перевіряючі функції, запровадження фото-, відеофіксації результатів митного огляду»

Підбиваючи підсумки засідання, митники наголосили на важливості об’єднання зусиль митниці та бізнесу задля забезпечення достовірності декларування товарів, виконання митних формальностей у найкоротші строки та стабільного наповнювання бюджету, щоб держава могла повноцінно виконувати свої функції.