Програма «Життя міста»

У розділі: 13839 відео | АрхівRSS
Чи введуть в Полтаві сієсту?
125

Чи введуть в Полтаві сієсту?

У столиці сієста. Відпочивають з 13 до 17 години ті особи, які працюють на вулиці чи у гарячих цехах. Причина такого гнучкого графіку -спека. Полтавщину висока температура повітря також не оминула, тож рекомендацію від Міністерства праці і соціального захисту населення, стосовно таких перерв у роботі, отримало територіальне управління Держгірпромнагляду в Полтавській області.

 Сергій Щербак
 нач. теруправління Держгірпромнагляду в Полтавській обл.
"Ми такий лист направили на підприємства, але ми не можемо примушувати роботодавців це робити. Ми можемо їм тільки рекомендувати."

Незважаючи на те, що змусити роботодавців впровадити таку своєрідну сієсту поки що неможна, існують певні норми праці, які полегшать роботу у спеку. Перш за все -спецодяг, обов’язково головний убір. Сподіватися на подовжену обідню перерву-сієсту можуть лише деякі спеціальності.

 Сергій Щербак
 нач. теруправління Держгірпромнагляду в Полтавській обл."Це ті працівники, які працюють в гарячих цехах; ливарні цехи, які повинні бути забезпечені газованою підсоленою водою. І це ті працівники, які працюють на відкритому повітрі."
Сергій Щербак додає, якщо температура повітря буде збільшуватися, то рекомендація Міністерства праці і соціального захисту населення може стати наказом.