Програма «Життя міста»

У розділі: 13160 відео | АрхівRSS
Досягнення ПУЕТ
97

Досягнення ПУЕТ

Полтавський університет економіки і торгівлі посів 10 сходинку рейтингу міністерства освіти України серед економічних вишів за результатами діяльності у 2012 році. Загалом експерти оцінили 304 університети країни. Полтавський навчальний заклад поступився лише кращим столичним вишам, а також кільком університетам Тернополя, Одеси, Харкова та Донецька. Лідерів визначали за багатьма критеріями. Це і кадрове забезпечення, і матеріально-технічна база, і міжнародна співпраця. Обійти багатьох конкурентів вдалося ще й завдяки співвідношенню між кількістю студентів і докторів наук.

Олексій Нестуля
ректор Полтавського університету економіки і торгівлі
«Зараз в університеті працює понад 50 штатних докторів. Вони не сумісники, яких запрошують з усієї України лише щоб показати, що вони начебто працюють в університеті. Вони щодня приходять на роботу, заходять в аудиторії. Вони мають свої наукові школи.»

За словами ректора ПУЕТ Олексія Нестулі, останнім часом навчальний заклад міцно тримається у першій десятці рейтингу. Керівник університету переконаний: запорукою визнання є стабільність у роботі колективу протягом більше, ніж півстоліття.

Олексій Нестуля
ректор Полтавського університету економіки і торгівлі
«Стабільність розвитку, традиції, яким вже понад 50 років. Ми ніколи не змінювали профіль діяльності. Ми готували економістів 52 роки тому, ми займаємося цим сьогодні.»

Олексій Нестуля говорить: високі оцінки міністерства освіти відкриває перед навчальним закладом усе нові й нові перспективи. Виш освоює нові обрії міжнародних зв’язків, адже чимало зарубіжних закладів освіти пильно слідкує за рейтингами українських університетів. ПУЕТ також зможе розширити науково-технічне співробітництво. Окрім цього, збільшиться кількість замовлень від органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, де і сьогодні чимало випускників Полтавського університету економіки і торгівлі обіймає керівні посади.