Програма «Життя міста»

У розділі: 14363 відео | АрхівRSS
Полтава іде під землю
356

Полтава іде під землю

Полтава поступово уходить під землю. Аби побачити це навіть не потрібно їхати на околиці міста. Достатньо прогулятися центром. Наприклад, триповерхівка по вулиці Гоголя, 26. Біля самого входу до другого під’їзду -яма, спотикнувшись на якій можна травмуватися.
"Коли проходиш, то всякий раз обходиш її, щоб не спотикнутися, не вивернути ногу. А діти малі, з колясками ходять, з під'їзду теж не зручно. "

"Як дощі сильні -залива. А воно машини ставлять і поступово-поступово так. Тут підземні якісь води."
Близько півроку тому ця причина вже була висвітлена в одному із сюжетів нашого телеканалу. Яму залатали, але, як бачимо, зараз її стан такий, ніби дорогу зовсім не лагодили. Та це не єдина проблема будинку. Подолавши першу перешкоду, бачимо другу -у самісінькому під’їзді.

"В сентябре у нас прорвало трубу, отопления. Если бы здесь была какая-то лада, чтобы можно было открыть и исправить. А так не получилось. Пришлось выдалбливать всё."

"Больше года это всё длиться. Обращались во все инстанции, какие только можно."

Та всі намагання вирішити проблему марні. Яма в під'їзді до цього часу наражає мешканців на небезпеку. Не краще подвір’я ми помітили у мікрорайоні Алмазний. Люди оминають пошкоджений асфальт, намагаються вберегтися від можливих ушкоджень. Жителі будинків поблизу розповідають, що навіть діти вже бояться тут гратися."Он дивіться скільки дороги. І хтось щось робить?То той мусор винесе, то той. Ніхто не хоче робити."

"Дітвора бігала. Малий міг впасти. Було таке колись."

"Вона тут постоянно. Погано її заробляють. Я вважаю, що погані спеціалісти в нас. Якби заробили харашо, чи решітку положили."
Серйозної шкоди завдають нічим не прикриті люки. Деякі із них ніби замасковані -невідомо хто накидав листя, гілок та багато сміття, кількість якого щодня зростає. Поблизу одного з таких, неподалік так званої старої автостанції немає ліхтарів, тому, йдучи увечері, можна легко стати заручником підземелля.

"Замечаю, что много таких люков. С той стороны тоже открытый. Не мешало, чтобы больше обращали внимания на это."
Завершуючи кільцевий маршрут Полтавою знову в центрі - на дорозі по вул. Пушкіна та безпосередньо біля кінотеатру Колос, бачимо чергові ями. В них теж «дбайливі» люди скидають непотріб. Всі ці випадки -непоодинокі. Такі ями, неприкриті люки можна знайти у кожному мікрорайоні. Прес-служба міської ради покищо утримується від коментарів стосовно того, коли місто приведуть до ладу.