Програма «Життя міста»

У розділі: 14454 відео | АрхівRSS
ДЮСШ №5 хочуть закрити
248

ДЮСШ №5 хочуть закрити

Можна тільки уявити собі здивування вихованців, їх батьків та педагогічного колективу дитячо-юнацької спортивної школи №5 коли одного дня вони дізнались, що їх свіжо відремонтовану школу хочуть ліквідувати. Микола Сітніков член батьківського комітету зовсім випадково натрапив на сайті міської ради на проект рішення про ліквідацію ДЮСШ №5 шляхом об’єднання її з ДЮСШ №1. Відтоді у нього до міської влади залишилось тільки одне запитання.

 Микола Сітніков, член батьківського комітету ДЮСШ №5
"Я просто як людина, як батько хочу власті задати одне питання. Якщо ми говоримо про майбутнє то майбутнє це діти, якщо ми забираємо у дітей, тож тоді де наше майбутнє ? "

Ні педагогічний склад, ні батьки не розуміють рішення про об’єднання, адже школа повністю відповідає всім вимогам, як матеріально-технічної бази так і педагогічного складу. Тим паче три роки поспіль серед 139 загальних ДЮШС та 39спеціалізованих Полтавська дитячо-юнацька спортивна школа №5 входить до 10 кращих .

 Валентин Клименко, тренер ДЮШС №5"Нас приєднують до якоїсь 1 школи, яка набагато і база в них не така. У нас зараз дуже гарна база, нам зробили ремонт. В нас є діти в нас в настояний момент є два члени збірної команди України."
Досить незрозумілим є той факт що про причини і наслідки можливого об’єднання ні тренерів ні батьків ніхто так і не повідомив. 

 Ірина Озірна, тренер ДЮШС №5"Мы ходили по полной лестнице, мы сначала пошли к одному руководителю и к Приходько, потом пошли выше к Ромос, ми все лестницы обошли, нам никто ничего не объяснил и никто не помогает. "

ДЮШС №5 єдина легкоатлетична школа в області, тому у разі об’єднання цей вид спорту зазнає мало не нищівного удару зазначають тренери.

Валентин Клименко, тренер ДЮШС №5"Якщо зараз нас об’єднають з 1 школою то легка атлетика буде загублена, це призведе зараз зразу до скорочення, тому що це комплексна школа, директор там ігровик і будуть предобладать ігрові види і в кінцевому тоді легка атлетика «прикажет долго жить»"

У відчаї люди звернулись по допомогу до народного депутата Юрія Бублика. Той обіцяє взяти під контроль вирішення цього питяння.

 Юрій Бублик, народний депутат України від ВО «Свобода»
"Я задам запитання міській владі чому вот так у нас у місті Полтава робиться, спочатку якесь рішення приймається, а тоді згадують за людей, що так жеж і ще якісь люди працюють, там есть датьки, там есть діти. Тобто буду наполягати на тому, щоб від нині, від цього одного питання і наділі вони не забували, що 5 стаття конституції чітко прописує що «влада в Україні належить народу» перед тим як прийматиякесь чиновницьке рішення треба йти до народу і порадити з людьми. "

Самі ж вихованці школи зазначають- тут їм подобається усе і тренери і умови, тут вони вже досягли результатів і тут зможуть їх покращити.
Ольга Золотар, учениця ДЮШС №5
"Я дуже хочу, щоб ДЮШС №5 залишили, тому що я без неї вже навіть не можу жити, кожен ден прокидаюсь і жду дзвінка мого тренера, тому що я хочу дуже до неї повернутись."

 Сергій Сітніков , учень ДЮШС №5
"Як довго ми добивалися того, щоб нам манеж бачите як гарно відремонтували, створили всі умови, а незрозуміло хто бере все це і руйнує. Для чого? Хто це робить не відомо. Я бачив ту першу школу, ми там займались взимку, ну там умови жахливі. Я не розумію як там можна займатись легкою атлетикою."

Прес-служба міської ради повідомила нашій знімальній групі, що їх в компетенцію не входить коментувати цю справу . Звідси виникає наступне запитання що робити 400 учням дитячо-юнацької спортивної школи №5? В кого шукати відповіді? Але ми залишаємо право на коментарі у нашому ефірі представників усіх причетних до цієї справи служб і організацій.