Програма «Життя міста»

У розділі: 13892 відео | АрхівRSS
Гастролі цирку  «Вогні Києва»
790

Гастролі цирку «Вогні Києва»

Державний пересувний цирк «Вогні Києва» вперше приїздить із гастролями до Полтави. Організатори переконують: полтавці обов’язково ,будуть у захваті від побаченого під куполом цирку. На них чекає безліч феєричних номерів за участю еквілібристів, жонглерів, гімнастів і, звичайно, клоунів. Артисти кажуть: їхні жарти дотепні і зовсім не вульгарні, та до того ж зрозумілі і дорослим, і дітлахам.

Анатолій і Наталія Кримські
артисти-ексцентрики Державного пересувного цирку «Вогні Києва»
«Дітям подобається. Це видно по їхнім очам, по реакції, дзвінкому сміху у глядацькому залі. Але подвійний гумор полягає у тому, що дорослі можуть зрозуміти його трішки по іншому.»

Купивши квиток, відвідувачі матимуть унікальну можливість побачити клоуна Мирослава Павліка, якого вважають найменшим у світі. Окрім цього, глядачі можуть насолодитися виступами-атракціонами дресированих тварин, серед яких коні, змії та собаки. А оскільки жоден цирк неможна уявити без фокусів, для публіки працюватимуть ілюзіоністи із зовсім новою програмою.

Влад Кириловський
артист оригінального жанру Державного пересувного цирку «Вогні Києва»
«Це комічні фокуси із швидкими перевдяганнями, викриттям. Оригінальна робота.»

За словами членів колективу цирку, українці сприймають їхнє шоу на «ура».

Анатолій і Наталія Кримські
артисти-ексцентрики Державного пересувного цирку «Вогні Києва»
«Після даного шоу, яке зібрала дирекція, публіка довго аплодує стоячи із вигуками «Браво!».»

Влад Кириловський
артист оригінального жанру Державного пересувного цирку «Вогні Києва»
«Приходять не усі задоволені, але уходять усі у шикарному настрої - виходять і кажуть: «Дякуємо! Із задоволенням дивилися виставу.» Усі отримують лише позитивні емоції. У нас у цирку немає негативу, усе для глядачів, для людей.»

Державний цирк «Вогні Києва» перебуває у Полтаві із 12 по 28 липня. Шатер розташований неподалік готелю «Турист» у районі Південного вокзалу. Вистави проходять із четверга по суботу о 19 вечора, у неділю - о 18-й.