Програма «Життя міста»

У розділі: 11496 відео | АрхівRSS
У самому центрі міста по вулиці Соборності, 34 сталася пожежа
27

У самому центрі міста по вулиці Соборності, 34 сталася пожежа

Вдень 20-го січня по вулиці Соборності 34 сталася пожежа в одному із закладів харчування Полтави. Коли наша знімальна група прибула на місце події - пожежу вже було ліквідовано. Намагаючись взяти коментар у власника закладу ми були у грубій формі виштовхані із приміщення та не отримали відповіді на поставлені питання.

Щодо самої пожежі, то як зазначають у Державної служби з надзвичайних ситуацій, про неї повідомили працівники закладу об 11 годині 17 хвилин. Задимлення сталося на кухні. За попередньою інформацією воно виникло внаслідок замикання електромерЕжі, що під’єднувала витяжку з кухні.

Світлана Рибалко, начальник сектору зв'язків зі ЗМІ та роботи з громадськістю ГУ ДСНС України у Полтавській обл.
"За вказаною адресою було направлене чергове відділення першої державної пожежно-рятувальної частини та аварійно-рятувальоної частини міста Полтава. Пожежу було локалізовано об 11:56 та ліквідовано о 12:43. через значне задимлення рятувальники працювали у апаратах захисту дихання."


З приміщення евакуювали чотирьох працівників. До ліквідації загорання було долучено три одиниці техніки та 15 працівників особового складу. На щастя, травмованих та загиблих немає.