Програма «Життя міста»

У розділі: 9474 відео | АрхівRSS
Як молодим сім`ям придбати житло в кредит на пільгових умовах - з апаратної наради в голови облдержадміністрації
36

Як молодим сім`ям придбати житло в кредит на пільгових умовах - з апаратної наради в голови облдержадміністрації

Про проект регіональної Програми охорони довкілля Полтавської області на 2017-2021 роки - одне із питань, яке розглянули на щопонеділковій нараді у голови облдержадміністрації Валерія Головка. Директор Департаменту екології та природних ресурсів Ігор Піддубний окреслив пріоритетні напрямки фінансування природоохоронних заходів, що передбачені програмою, зокрема загальнодержавного та обласного значення.

Ігор Піддубний, директор Департаменту екології та природних ресурсів Полтавської ОДА
 «Наприклад кріплення берегів кременчуцького водосховища, закінчення роботи з хімічними засобами захисту рослин. Пріоритетні також є заходи обласного значення: співфінансування субрегіональної програми з твердими побутовими відходами, збільшення водності малих річок. Також визначено, що пріоритетним є фінансування територіальних об’єднаних громад і тих заходів, по яких громади можуть бути співвиконавцем на рівні 50 на 50%»

Говорили на нараді і Про стан реалізації в області житлових програм для окремих категорій громадян. Нині на Полтавщині їх дві. Одна із них спрямована допомогти придбати житло молодим сім’ям на пільгових умовах.

Олександр Панков, директор Департаменту економічного розвитку Полтавської ОДА
 «В першій програмі беруть участь сім»ї, в яких чоловік та дружина віком до 35 років, а також неповні сім»ї, та одинокі громадяни. Сім»ї, які мають дітей звільняються від сплати відсотків. Сім»ям, що мають двох дітей - держава погашає їм 25% вартості кредиту. Сім»ям, що мають більше трьох дітей, - погашають 50%»

Минулого року, - додає Олександр Панков, - Програмою забезпечення молоді житлом скористалися 24 родини, позаминулого - 13. Інша житлова програма - «Власний дім» направлена допомогти у будівництві на території сільській місцевості та в містах не обласного значення. Минулого року нею скористалися 50 родин, позаминулого - 61.