Програма «Життя міста»

У розділі: 12000 відео | АрхівRSS
На кременчуцькому заводі    "Авто КрАЗ"побував лідер Радикальної партії Олег Ляшко.
71

На кременчуцькому заводі "Авто КрАЗ"побував лідер Радикальної партії Олег Ляшко.

Олег Ляшко лідер Радикальної Партії у рамках візиту на Полтавщину відвідав стратегічне для нашої області підприємство АвтоКрАЗ. На заводі нардепу влаштували справжнє авто-випробувальне шоу. Вперше він особисто сідає до кабіни потужного СПАРТАНУ. Після цього зізнається - техніка, яку виготовляють кременчужани, справді вражає.

Олег Ляшко, лідер РПЛ
" КРАЗ - це звір! Наш український звір. Простий, надійний, потужний і добрий, такий же як українці! Тож за наш КРАЗ! "

Проте, головна проблема цього, як і більшості українських підприємств - відсутність держзамовлень та непрозорі тендери - стверджує Олег Ляшко. Завод, де працює близько 3,5 тисяч українців, недозавантажений. Щоб змінити цю ситуацію радикал звернувся до Прем»єр-міністра Володимира Гройсмана. Додає - АвтоКраз може і буде випускати більше не лише комунальної, але й військової техніки, яку так чекають на фронті.

Олег Ляшко, лідер РПЛ
" Цього року оборонне замовлення буде на КРАЗ 1000 автомобілів, не 300, а 1000 автомобілів.
 Я зроблю все, щоб КРАЗ працював. У нас немає іншого такого потужного машинобудівного підприємства, ніж КРАЗ. І тому ми повинні пишатися цією візитівкою і підтримувати ваш розвиток, бо це податки до місцевого бюджету, це податки до державного бюджету, це робочі місця, це ваша зарплата, це ваше нормальне життя і головне це наша техніка - найкраща, найпотужніша, найсучасніша! "

Під час зустрічі із колективом, лідер радикалів відзначив велику кількість працюючих жінок на заводі. Олег Ляшко привітав прекрасну половину з першим днем весни та прийдешнім святом 8-го березня.
Полтавщина унікальний край з величезним потенціалом і він має працювати. У Полтаві, Кременчуці, Лубнах, Горішніх Плавнях є підприємства, котрі можуть виготовляти продукцію світового рівня, створювати робочі місця та розганяти економіку країни. Отже, тільки радикальні зміни у економічній моделі держави дозволять її мешканцям стати заможними - переконує нардеп.