Програма «Життя міста»

У розділі: 12000 відео | АрхівRSS
10 мішків одягу та взуття надійшло до психіатричної лікарні
87

10 мішків одягу та взуття надійшло до психіатричної лікарні

Светри, футболки, штани, черевики та куртки. Для пацієнтів обласної клінічної психіатричної лікарні імені Мальцева надійшла соціальна допомога: 10 мішків одягу та взуття. У медичному закладі розповідають: у них лікується близько 800 пацієнтів . Декого ніхто не навідує. Тому будь-яка допомога для них важлива.

В’ячеслав Шиндер, заступник головного лікаря Полтавської обласної клінічної психіатричної лікарні ім. Мальцева
 «Знаходяться на лікуванні люди зрілого віку, діти. Багато хто із них втратили соціальні зв’язки. І допомога з боку держави, департаменту охорони здоров’я ОДА та різних благодійних організацій є важливою, своєчасною та потрібно. Адже особи, які знаходяться на лікуванні розраховують та часто потребують такої допомоги»

Одяг та взуття передали представники благодійної організації «Світло надії». І роблять вони це, - розповідають, - регулярно.

Вікторія Мірошниченко, соціальний працівник БО «Світло надії»
 «До психіатричної лікарні ми передаємо речі щотижня. Кожного разу збирається повна машина. Вони допомагають нам у перевезенні. Вони приїздять до нашого центру, забирають речі що ми для них підготували і привозять до себе»


А ось до збору речей, - додає Вікторія Мірошниченко, - долучаються усі полтавці. В рамках благодійного проекту «ОдежиНА» вони приносять непотрібні їм одяг, взуття та дитячі іграшки до спеціальних контейнерів.

Вікторія Мірошниченко, соціальний працівник БО «Світло надії»
«Завдяки ініціативі наших полтавців, дуже вдячні їм за це, розгружуємо 2-3 рази на тиждень. Планували що буде менше. Та з 17 жовтня зібрали понад 2 тисячі речей»
Потім всі речі сортують, та перерозподіляють. Частину одяку та взуття благодійники передають до дитячих будинків та інтернатів, іншу - до медичних закладів, будинків пристарілих та бійцям в зону АТО. А ось зовсім зношений одяг набуває нового життя. З нього плетуть маскувальні сітки.