Програма «Життя міста»

У розділі: 12000 відео | АрхівRSS
Особливості харчування під час посту
101

Особливості харчування під час посту

Ось і розпочався Великий піст. Він триватиме сім тижнів і завершиться після того, як у церкві освятять паску. В цей період віруюча людина обмежує себе в їжі. Таке особливе харчування має допомогти їй подивитися на своє життя по-новому, та очистити організм - говорять священнослужителі.
 Владика Федір архієпископ Полтавський та Кременчутський УПЦ КП
" Людина стримуючись в їжі, стримуючись від інших речей, могла побачити в собі недоліки, які вона має і з Божою поміччю виправити її. "


До списку заборонених продуктів входять: м’ясо, риба, яйця та молочні вироби. Але є люди які не вживають таку їжу протягом всього життя, це - Вегетаріанці. Розрізняють декілька модифікацій, цього напрямку. Лакто-вегетаріанці - вживають молочні продукти. Лакто-ово-вегетаріанці - вживають яйця й молочні продукти. А також вегани - не вживають жодні продукти тваринного походження. Серед останніх і полтавка Лілія Яременко.

 Лілія Яременко власник магазину Vegan
«Мы есть то, что мы едим», тому коли я на собі відчула стан і тіла, і душі коли я почала їсти пісну їжу. То я обрала це своїм життєвим кредом

Спочатку причиною переходу на вегетаріанство стали проблеми зі здоров’ям-розповідає жінка. Лікування не давало результатів, тому пані Лілія почала шукати більш природній шлях оздоровлення. А зараз етичне харчування - це стиль її життя. І зараз жінка не хоче мати відношення до, як вона каже - страждань та смерті живих створінь.

 Лілія Яременко власник магазину Vegan
". До етики харчування відноситься правильна їжа в якій не використовується тваринні продукти  В кожній тварині є душа  Так само коли з’являється у коровки молоко, то зазвичай воно з’являється щоб годувати свою дитину. "


Спеціально для людей, які постують, на полицях магазинів з’явилися: пісні ковбаси, сосиски, майонез, сири, молоко та багато іншого. В більшості полтавці не знають про їх існування. Проте дехто все ж вже мав нагоду їх скушувати.

". Я про таке не чув, але я думаю що їсти краще потрібно здорову їжу .»


" Я їла в мене чоловік колишній постував і я йому готувала такі блюда.»

". Кому ж же вони потрібні, раз їх виготовляють  Майонез звісно купувала і ковбасу, якщо б я постувала обов’язково купляла.»

Але потрібно пам’ятати піст - це не тільки те, що лежить у Вас на тарілці, ай те, що у Вас в думках. Уникати негативних висловлювань, гучних вечірок та сварок - говорять священнослужителі - це не менш важлива складова для тих, хто вирішив постувати.