Програма «Життя міста»

У розділі: 9317 відео | АрхівRSS
Понад 5 тисяч свідоцтв про народження працівники територіальних управлінь юстиції видали безпосередньо в медичних закладах.
18

Понад 5 тисяч свідоцтв про народження працівники територіальних управлінь юстиції видали безпосередньо в медичних закладах.

У родини Романенків свято. Тиждень тому в них народилася донька Мілана. І заберуть її з пологового відділення перинатального центру вони вже зі свідоцтвом про народження. Адже перший документ дитини, батьки отримали безпосередньо в медзакладі. Це дуже зручно, - відзначають вони.

Максим Романенко, молодий батько
 «Це вже в нас друга дитина і думав, що знову доведеться бігати, мотатися. Адже потрібно підпис двох батьків, а коли мама знаходиться в пологовому відділені, то зробити це нереально. Тому приємно було, коли зателефонувала дружина в суботу і сказала: «Приїдь, а в понеділок ми вже отримаємо свідоцтво про народження». Це дуже чудово. Велика вдячність за таку можливість»

Окрім родини Романенків, перший документ дитини сьогодні в перинатальному центрі отримали ще дві мами. Загалом з кінця 2015-го року на Полтавщині такою послугою скористалися половина молодих батьків. Понад 5 тисяч свідоцтв про народження працівники територіальних управлінь юстиції видали безпосередньо в медичних закладах.

Ігор Алексєєв, радник Міністерства юстиції України
«Полтавщина в цьому плані одна із лідерів серед всіх областей України, адже відсоток видачі документів надзвичайно високий»

Окрім свідоцтв про народження, нині отримати в пологовому відділені можна ще й документ про реєстрацію місця проживання малюка, - додає Ігор Алексєєв. Така послуга доступна в Україні з кінця минулого року.