Програма «Життя міста»

У розділі: 8263 відео | АрхівRSS
Медичні заклади Полтавщини поповнилися сучасними апаратами ультразвукової діагностики

Медичні заклади Полтавщини поповнилися сучасними апаратами ультразвукової діагностики

Це апарат ультразвукової діагностики . Він сучасний та надійний, - говорять фахівці. Відіграє важливу роль у визначенні діагнозу захворювань внутрішніх органів - печінки, жовчного міхура, підшлункової залози, селезінки, нирок та інших. Таких апаратів Полтавщина отримала 42, загальна вартість яких - 1 мільйон доларів.

Віктор Лисак, директор Департаменту охорони здоров я Полтавської ОДА
«Апарати УЗД будуть поставлені в кожну ЦРЛ, в обласну клінічну, в кардіодиспансер. В тому числі всі міські лікарні Полтави, Кременчука, Горішніх Плавнів, Лубен»

Такі сучасні апарати УЗД, Полтавщина отримала в рамках програми Світового банку щодо протидії захворюванності на гіпертонію. Це - перший, але не останній транш обладнання, - розповідає голова облдержадміністрації Валерій Головко. В рамках цієї програми, Полтавщина за 5 років отримає обладнання на 40 мільйонів гривень.

Валерій Головко, голова Полтавської ОДА
«Наступна партія буде обладнання, що стосується серцево-судинні захворювання. Наступного року передбачається дуже серйозна поставка на новий кардіологічний центр. Я вважаю, що Полтавська область на чолі з керівником Департаменту попрацювали дуже добре. Ми відстояли власні позиції та виступили однією з передових областей в цьому напрямку і 25% загальної суми всеукраїнської ми отримали на закупівлю медичного обладнання в Полт. обл.»

Апарати УЗД 2016-го року виробництва. Їх придбали у французів. Перед використанням, медики, які працюватимуть з новими УЗД-апаратами, пройдуть спеціальні навчання.