Програма «Життя міста»

У розділі: 8263 відео | АрхівRSS
Гуманітарний вантаж на Схід з Полтави напередодні Великодня

Гуманітарний вантаж на Схід з Полтави напередодні Великодня

Напередодні Великодніх свят полтавські волонтери відправили гуманітарну допомогу бійцям, що перебуваютьу госпіталі у м. Часів Яр, що на Донеччині.
Віра Маслак, голова громадської спілки «Полтавська громада» говорить вперше ініціювали збір допомоги для військових на Сході у травні 2014 року і до цього часу не припиняють роботу.

Віра Маслак, голова ГС «Полтавська громада»
"Тепер, коли ми почали тягти цього волонтерського воза, ми бачимо, що кидати його уже не можна.
Ми потрібні там. Коли ми приїжджаємо ми бачимо як живе місцеве населення, у якому становищі знаходяться наші захисники".

Володимир Данилевський, волонтер, доставляв гуманітарку більше двохсот разів.
Говорить, дякувати небайдужості людей - відправляють допомогу регулярно.

Володимир Данилевський, волонтер
"Багато людей відгукнулись на допомогу бійцям і ті, які поранені лежать.
Тому ми їдем з подарунками до тих хлопців, щоб вони підкріпились і добре захищали нашу рідну Україну-неньку".

Серед продуктів харчування, що збирають у зону АТО цього разу і копченості. Приготував їх для бійців колектив Полтавського вищого міжрегіонального училища. Андрій Горященко, директор говорить підтримувати наших захисників треба обов'язково, адже розуміє, як їм зараз важко.

Андрій Горященко, директор ДНЗ «ПВМПУ»
"Ми хочемо висловити саме цим жестом слова вдячності, тому що ті хлопці і дівчата роблять дійсно героїчний вчинок і. так би мовити, хоч якоюсь часточкою ми хочемо їх підтримати".

Дуже приємно, що до волонтерської діяльності долучаються і діти, - говорить Віра Маслак. Тому після Великодніх свят до Маріуполької школи-інтернату порямують іграшки та книжки, зібрані полтавськими школярами.