Програма «Життя міста»

У розділі: 10139 відео | АрхівRSS
Друге засідання  громадської ради при Полтавській облдержадміністрації
24

Друге засідання громадської ради при Полтавській облдержадміністрації

Три круглі столи, допомога ветеранам війни та одні громадські слухання. Ці та інші заходи проведено Громадською радою при облдержадміністрації у березні та квітні 2017 року. На другому засіданні її представників про це доповів голова органу Володимир Голуб.


Володимир Голуб, голова Громадської ради при ОДА
"Було проведено громадське слухання з питань антикорупційної діяльності у нас відбувся круглий стіл жінок-переселенок. Участь у засіданні колегії обласної державної адміністрації прийняли "

Головне питання нинішнього засідання - говорить Володимир Голуб - перспективи розвитку ринку праці в нашому регіоні.
 Володимир Голуб, голова Громадської ради при ОДА
"Питання працевлаштування. На сьогодні ми вважаємо, що це одне з пріоритетних питань в нашій державі. Тому, що люди потребують сьогодні роботи, зайнятості."

У Полтавській області - 653 тисячі осіб це економічно-активне населення. З них понад 570 тисяч це люди які мають роботу та 82 тисячі - безробітних. Такі дані озвучила директор обласного центру зайнятості Катерина Клавдієва.

Катерина Клавдієва, директор обласного центру зайнятості
"Це ті люди, які фактично працюють в Полтавській області. Крім того ми є донором кадрів і чисельність наших працівників, які працюють за межами Полтавської області, а це райони, які знаходяться поруч з Харковом, Дніпром та Києвом. Цифр цих нажаль не знає жодна статистика і їх вивести неможливо".

Також голова Громадської ради додав - відтепер їхні засідання відбуватимуться з виїздом на місця в залежності від питань, які виносяться на порядок денний.