Програма «Життя міста»

У розділі: 13872 відео | АрхівRSS
Збільшення субвенції з державного бюджету на відшкодування вартості лікарських засобів.
52

Збільшення субвенції з державного бюджету на відшкодування вартості лікарських засобів.

У переддень засідання виконавчого комітету міської ради, зібралися обговорити зміни до показників міського бюджету на поточний рік і члени постійної комісії міськради з питань економічної політики, комунальної власності, бюджету та фінансів. Розглядають питання, зокрема, збільшення субвенції з державного бюджету на відшкодування вартості лікарських засобів.

Андрій Матковський, депутат міської ради
"4 млн 250 тис грн. Це гроші, які підуть на закупку інсуліну для хворих на діабет, які безкоштовно певним категоріям видається чи зменшення вартості придбання. "
Крім цього, 190 тис грн., рекомендували перенаправити на виготовлення проектно-кошторисної документації на проведення ремонтних робіт у міському будинку культури. Нагадаємо, напередодні останньої сесії міської ради там обвалилася стіна.

Григорій Сахно, голова постійної депутатської комісії МР з питань економічної політики, комунальної власності, бюджету, фінансів
"Цей будинок культури старіший від мене і тому прийшов час чомусь ламатись. Відпав шматок стелі.  Яка сума ремонту буде визначено проектною документацією. Але щоб його зробити добре, сума буде, звичайно, не мала".

По завершенню комісії депутат міської ради Андрій Матковський додав, що завдяки полтавським платникам податків, бюджет міста виконується і навіть перевиконується. Тому на наступній сесії - каже - депутати вноситимуть ще чимало корективів.

Андрій Матковський, депутат міської ради
"Останнім часом було дуже багато звернень до мене як до депутата, я думаю, що і до інших депутатів, що треба продовжувати нам ремонтувати дахи. Вже ми майже 300 набрали таких звернень. Треба нам продовжувати роботи по дитячим садкам, по встановленню вікон, треба в ЖКХ наводити порядок. Тому, я думаю, що на найближчій сесії будуть ще внесені зміни до бюджету."

Загалом же, після обговорення усіх моментів перерозподілу коштів - депутати одноголосно затвердили зміни.