Програма «Життя міста»

У розділі: 13870 відео | АрхівRSS
Благодійний ярмарок волонтерського об’єднання «Полтавський батальйон небайдужих»
117

Благодійний ярмарок волонтерського об’єднання «Полтавський батальйон небайдужих»

«Добрих справ багато не буває», - саме під таким гаслом волонтери «Полтавського батальйону небайдужих» організували благодійний ярмарок. Вже традиційно подібні заходи добровольці приурочують до великих релігійних свят, зокрема і до Великодня.

Олександра Сиротенко (співзасновник «Полтавського батальйону небайдужих»)
"Наші ярмарки відрізняються кожна. Приурочені до релігійних свят. Так як у нас Великдень, то і ярмарок стосується Великодня. У нас є виставки, цікавий фотокуточок, який заповнений і великими писанками, деревом, яке прикрашене писанками. Люди мають де сфотографуватися."

Вже стало традицією, що жоден із ярмарків не обходиться без великої кількості гастрономічних смаколиків. Цього дня полтавці та гості міста могли скуштувати різні солодощі, польову кашу, шашлик прямо з вогню, галушки від майстринь «ПБНу» та багато іншого. Новинкою стала паска за особливим рецептом.

Наталія Гранчак (співзасновник «Полтавського батальйону небайдужих»)
"Сьогодні можна скуштувати паску за особливим рецептом. До нас приїхав майстер, який їх презентує. Раніше в нас не було таких речей. Хто куштував італійські паски, той знає, що в них інший смак і він відтворює цей смак. Дівчата з випічки додали велику кількість нових смаколиків, які можна спробувати."

Окрім смачних страв полтавці могли придбати різного роду хенд-мейд вироби як то кераміку, сувеніри, прикраси, патріотичні речі.

Ольга Матвієнко (волонтер)
"Найцікавіше – це брошки, які я роблю своїми руками, пташки, деревця весняні, прості плетені браслетики зі стрічок, патріотичні, різнокольорові, ляльки-мотанки, обереги, сови для голок – подушечки, розписані гільзи петриківкою."

Знайшли місце для приємного відпочинку і наймолодші. Одні мали змогу продемонструвати вправність у нанесенні візерунків на писанки, любителі ж більш активного відпочинку спробувати свої сили на скеледромі.
Та яким би не було цікавим дозвілля, головна мета ярмарку залишається благодійною – допомога військовим, які захищають територіальну цілісність України.

Олександра Сиротенко (співзасновник «Полтавського батальйону небайдужих»)
"Ми вирішили суму, яку зберемо, розділити на дві частини. Частина піде на потреби Ігоря Бахмута – це військовий 72-ї бригади, який втратив ногу в Авдіївці. Інша частина коштів піде на потреби наших захисників. Адже попри те що ситуація на фронті трішки покращилася, але потреби все одно є, власне рації, біноклі, прилади нічного бачення або, наприклад, у нас є заявка на мотопомпу для хлопців, для відкачування води."

Загалом протягом благодійного ярмарку волонтери зібрали майже 48 тисяч гривень, які витратять на потреби українських військових.