Програма «Життя міста»

У розділі: 10167 відео | АрхівRSS
Майстриня з Решетилівки презентувала музею Короленка власноруч створені вироби
38

Майстриня з Решетилівки презентувала музею Короленка власноруч створені вироби

Новим експонатом поповнився Полтавський музей Короленка. Відтепер виставкову залу прикрашатимуть вишиті штори, створені власноруч Оленою Коршуновою, майстринею з Решетилівки. Говорить - працювалося легко, адже творила від серця і душі. Тому за підтримки своїх наставників та колективу музею змогла втілити задум в життя всього за півтора місяці.

Олена Коршунова, майстриня
"Працювали ми тут творчою командою голова Спілки Євгеній Іванович, Лариса Михайлівна і колектив музею. Ми всі створювали задум і я втілила його в шторах.
У цій виставковій залі була сама перша моя виставка у 2011 році. І так от якось склалось, що мені хочеться подарувати саме цьому музею."

За словами майстрині, проблем з вибором кольорової гами і орнаменту для штор не було - зупинилася на притаманному полтавському краю. Людмила Ольховська, провідний науковий співробітник музею Короленка говорить - таким подарункам вони раді завжди.

Людмила Ольховська, провідний науковий співробітник музею Короленка
"Це не лише така окраса цього залу ці штори, а вони ж мають і велике значення у музейній, буденній роботі - вони будуть захищати наші експонати від пилу. Від сонячного світла і роблять цю і так затишну залу, ще більш затишною, камерною."

До Полтави разом з майстринею привезли подарунок її рідні, колеги. Лариса Пілюгіна, вчителька, одна із перших привила Олені любов до цієї справи. Говорить - розгледіла її здібності відразу.

Лариса Пілюгіна, вчителька
"Вона дуже талановита учениця. Вона, коли навчалася у мене все впитувала з пів букви, з пів слова. Дуже талановита вже тоді була, а зараз взагалі виросла у великого майстра."

Олена Коршунова займається вишивкою з 1988 року. Проте, говорить - це її перший виріб такого масштабу.