Програма «Життя міста»

У розділі: 8263 відео | АрхівRSS
У Полтаві до дня Великодня відбувся святковий концерт

У Полтаві до дня Великодня відбувся святковий концерт

Духовна музика та пісні за релігійними мотивами. У Полтаві до дня Великодня відбувся святковий концерт. Це захід традиційний, - розповідають організатори. Подібні концерти до великих церковних свят вони влаштовують протягом десяти років.

Филип, митрополит Полтавський і Миргородський УПЦ, організатор Великоднього концерту
«В ці квітневі пасхальні дні ми підносимо молитву до Господа за мир в Україні, зокрема на Полтавщині. Сьогодні у нас в «Листопаді» відбувається традиційний пасхальний концерт. Тут збираються церковні колективи, діти і співають пісно співи присвячені цим пасхальним подіям»

Тетяна Дубова, співорганізатор Великоднього концерту
«Головна мета цього концерту нести місію церкви про Христа, прославляти Христа. В ці дні ми прославляємо його воскресіння, радіємо»
Окрім церковних колективів, участь у Великодньому концерті взяли міський духовий оркестр, юні та заслужені артисти України. Вони говорять: такі заходи поширюють добро, тому приємно до них долучатися.

Тетяна Садохіна, заслужена артистка України
«Якщо артисти своїми піснями, натхненням можуть трішечки поділитися, поділитися з людьми, налаштувати їх на добро, то, я думаю, мир в Україні не забариться»

Щоб насолодитися святковим концертом, чимало полтавців завітало до палацу дозвілля «Листопад». Серед прихильників церковних мотивів і міський голова Олександр Мамай.

Олександр Мамай, Полтавський міський голова
(«Мені приємно, що владика Филип зібрав нашу територіальну громаду, якомога більше людей зібрав, для того, щоб ще більше їх об’єднати. І хто що не говорив, свято Різдва Христового, свято Вознесіння Христового в нас ніхто не відбере. Бо дійсно, Ісус Христос воскрес»

Олександр Мамай привітав полтавців з Великоднем та закликав усіх молитися за мир в державі. Окрім цього очільник міста подарував обіцяну ще на Різдвяному концерті поїздку на святу гору Афон. Тож уже в травні 11 священослужителів відвідають святе для кожного православного християнина місце.