Програма «Життя міста»

У розділі: 8263 відео | АрхівRSS
У Полтаві відбувся  благодійний концерт Олени Білоконь

У Полтаві відбувся благодійний концерт Олени Білоконь

Дитяча міська клінічна лікарня незабаром поповниться новим обладнанням.
Придбає медичні апарати необхідні маленьким пацієнтам Всеукраїнський благодійний фонд допомоги та розвитку «Helpgroup», завдяки частині коштів вилучених за проведення сольного концерту співачки Олени Білоконь.

 Давид Джалагонія , директор Всеукраїнського благодійного фонду допомоги та розвитку «Helpgroup»
"Часть средств собранных с данного концерта от пригласительных будет направлено на благотворительность, а непосредственно на закупку мед. оборудования для детской больнице г. Полтава. В принципе, у нас у фонда это уже не первый опыт, мы проводим мероприятия и даже с городскими властями, с Гор. ДК и неоднократно были выделены средства на закупку мед. оборудования для этой клиники."

Тетяна Вакуленко, завідуюча відділенням вiдновлювального лiкування ДМКЛ говорить: завдяки діяльності благодійного фонду їхня лікарня вже поповнилась лікувально-діагностичним обладнанням для онкогематологічного та травматологічного відділень.
Наразі для надання більш якісної допомоги маленьким пацієнтам потрібен апарат для ультрависокочастотної терапії.

 Тетяна Вакуленко, завідуюча відділенням вiдновлювального лiкування ДМКЛ
" По предварительным нашим потребностям нам нужен аппарат для УВЧ терапии, это аппарат который будет находится в отделении восстановительного лечения, а наше отделение, в нем лечатся дети всего стационара, всех девяти отделений."

Співачка сподівається, що така співпраця з благодійним фондом далеко не остання. Адже вважає, що пісня може об’єднати людей у їх намірах допомогти іншим.
 Олена Білоконь, співачка
" ще нещодавно,може з місяць тому, ми з директором благодійного фонду «Helpgroup» говорили про такий захід. І зійшлися з ним у думці про те, що сьогодні потрібно об'єднувати людей в цілому, об'єднувати їх дійсно мистецтвом, тому що пісня і допомога - це одне ціле."

Окрім, Олени Білоконь до концерту долучилися і її творчі друзі.