Програма «Життя міста»

У розділі: 9189 відео | АрхівRSS
Пенсіонери силових відомств  вийшли на мітинг під стіни полтавської ОДА
15

Пенсіонери силових відомств вийшли на мітинг під стіни полтавської ОДА

Чергова акція пенсіонерів силових відомст відбулася під стінами полтавської обласної державної адміністрації. Протягом більш ніж року вимоги їх залишаються незмінними - перерахунок пенсій.

Іван Кібкало (координатор пенсіонерів органів внутрішніх справ України в Полтавській області)
"Пенсіонери силових відомств обєдналися з військовими. Вийшли під стіни полтавської ОДА, щоб вимагати від влади виконати як мінімум Конституцію України і законодавство України, яке вони на сьогодні не виконують."

Іван Кібкало каже, що за час боротьби було зроблено немало роботи, проте бажаного результату так і не вдалося досягнути, а на його думку влада лише затягує час

Іван Кібкало (координатор пенсіонерів органів внутрішніх справ України в Полтавській області)
"Затягують час, як мінімум, хочуть дотягнути до січня 2018 року. Це той період, коли Гройсман нам пообіцяв пенсійну реформу. Ми з цим не згідні, тому ми всі були в квітні під стінами Кабінету Міністрів України. я був учасником переговорної групи, яка була створена і працювали ми в Кубіва."

Після походу до стін уряду була створена робоча група , яка напрацьовує законопроект про внесення змін до бюджету і, щоб пенсія була перерахована зх. 1 липня 2017 року.

Обурюється такій несправедливості і пенсіонерка Олена Різник, каже, що віддала своїй роботі понад 40 років, в результаті отримує мізерну пенсію на яку скалдно прожити

Олена Різник (учасниця акції)
"такими пенсіями як ми, з такими заробітками як ми проробити 42 роки стажу, чесно сплачувати всі податки до бюджету і мати нічого, ви мене вибачте. Не може людина прожити на пенсію 1,5, 1800, 2000 гривень"

13 червня - це останній день, коли робоча група має передати пропозицію про перах нок до кабміну, а далі до верховної ради, тому саме це спонукало пенсіонерів вийти на мітинг, щоб вони були почуті й побачені. На завершення мітингувальники прошйли ходою до головного управління пенсійного фонду області.