Програма «Життя міста»

У розділі: 8446 відео | АрхівRSS
Полтавці занепокоєні...Спилюють дерева поблизу невеликого селища на Полтавщині

Полтавці занепокоєні...Спилюють дерева поблизу невеликого селища на Полтавщині

Посеред густого лісу, поблизу невеличкого селища на Полтавщині, роками височіли могутні сосни. Увагу людей привернуло те, що на місці красенів- дерев з’явилися пеньки. Люди занепокоєні… Коли живеш посеред хвойного лісу та дихаєш свіжим повітрям, не хочеться кожного дня дивитися лише на зрубані дерева.

Працівники лісгоспу хоч і невпевнено, але запевняють - це планова вирубка лісу. Щороку проводиться санітарна вирубка лісу. Це вилучення з лісу сухостійних, ослаблених та пошкоджених дерев.

Юрій Рогожинський , начальник відділу Полтавського обласного управління лісгоспу
»Я думаю, це планова рубка, ніхто посеред траси, посеред села не рубав щось не законне..сказати, що усі лісорубні квитки там , у лісгоспа, я даже не можу сказати, який із трьох проводить цю роботу, я буду виясняти…»

Працівники лісгоспу переконують, що все робиться законно, щоправда документи на камеру показувати відмовилися. І конкретної відповіді на запитання :Коли розпочалася вирубка лісу та коли закінчиться отримати так і не вдалося.

Юрій Рогожинський , начальник відділу Полтавського обласного управління лісгоспу
"Ви пойміть, що я не бачив ні місця події, ні документів,.. В обласному управлінні у нас 250 тисяч га лісу в користуванні.. зараз одночасно може 100 рубок виконуватися. .. от ви приїхали, скажіть, що там робиться, та откуда я знаю що там робиться?? - Давайте будем звонить…»
Усі порубані дерева ідуть на реалізацію,- запевняють спеціалісти., - тож причин для хвилювання немає.. Проте жодних коментарів отримати так і не вдалося…Місцевий головний лісничий на зв"язок так і не вийшов. Але як запевнили нас у Полтавському лісгоспі -вже у понеділок зберуть пресконфренцію широким колом та розкажуть про ситуацію та представлять відповідні документи журналістам.