Програма «Життя міста»

У розділі: 8930 відео | АрхівRSS
До Полтави з робочим візитом завітав міністр соціальної політики України Андрій Рева
11

До Полтави з робочим візитом завітав міністр соціальної політики України Андрій Рева

Міністр соціальної політики України Андрій Рева з робочим візитом завітав до Полтави, щоб розповісти полтавцям про проект" Рука допомоги". Його мета - виведення малозабезпечених сімей та внутрішньо переміщених осіб із скрутного фінансового становища, допомігши їм у працевлаштуванні або у започаткуванні власної справи. Проблема зайнятості на Полтавщині пов’язана з тим, що сюди приїхало багато переселенців із Луганської та Донецької областей, зазначив голова Полтавської облдержадміністрації Валерій Головко.

Валерій Головко, голова Полтавської ОДА
»Таких людей у нас 24 тисячі, саме проблема зайнятості є однією одна із серйозних, і я вважаю в перспективі, коли ми будемо говорити майбутньому світу про професійно-технічну освіту саме і лежить сьогодні в основі знайдення правильної формули.»

За словами міністра соціальної політики України Андрія Реви, пілотний проект «Рука допомоги» діє за підтримки Світового банку та впроваджується , щоб кожна людина могла реалізувати свій творчий потенціал.
Зараз у Полтавській області вже розпочалося його впровадження, так лише за кілька місяців дії, до нього долучилися 959 осіб, серед них майже 40 відсотків-внутрішньо переміщені особи

Андрій Рева, міністр соціальної політики України .
«Кожна людина, яка довгий час не може знайти собі роботи, їй надається можливість започаткувати власну справу і дається фінансова підтримка на рівні 60 тисяч гривень»

Близько 35 - ти осіб на Полтавщині вже отримали фінансову підтримку. Серед них і Валентина Жосану. Переселенка із Луганської області, економіст за фахом, зараз проживає у селищі Нова Галещина Козельщинського району, розповідає, - занадто полюбляє шоколад та разом із донькою вирішили започаткувати виробництво горіхової пасти та шоколаду, допоміг їм у цьому центр зайнятості, надавши певну суму грошей.

Валентина Жосану,. учасниця пілотного проекту
«Я узнала, что в Одессе есть переселенка, она открыла два Еко- магазина, и обьяснила что есть спрос на эти пасты и на ремесленный шоколад »
»Мы договорились с магазинами Киэва что у нас будут брать эту продукцию, ее необходими только сертифицыровать.»
»Я хочу зайнятися производством, не продажей, вот именно купи-продай, а я хочу производить ремесленный шоколад, самый настоящий »

У ході візиту міністра соцполітики відбулася і пресс-конференція, де він відповів на усі хвилюючі запитання полтавців. Зокрема, йшлося і про монетизацію пільг, так Андрій Рева вважає-вона вкрай необхідна українцям.

Андрій Рева-міністр соціальної політики України
"Ми з свого боку займемося монетизацією пільг на комунальні послуги, а місцевий бюджет будеплатити пільги на проїзд, і кожен хто зайшов в транспорт заплатив і поїхав і ні в кого голова не болить"+20:57-21:00 "Якщо він в місті живе, то йому відразу на місяць дали і він собі їздить"

Також, зазначив у ході прес-конференції Андрій Рева, зараз вже розроблений проект, спрямований на усунення недоліків нарахування пенсій військовослужбовцям. Воно буде здійснюватися залежно від терміну служби та пенсійного забезпечення особи.


Флаги блока:
На монтаж -- 0Смонтирован -- 0
Носители: