Програма «Життя міста»

У розділі: 13868 відео | АрхівRSS
У Полтаві провели вечір музики
111

У Полтаві провели вечір музики

Музика, танці та спілкування саме так в одному із закладів міста пройшла зустріч учасників проект «6 pm music».

«6 pm» - це молодіжний соціальний проект, в рамках проекту молодь спілкується з однолітками, ходить до храму, розвиває свої творчі здібності та забуває про погані звички. В результаті хлопці та дівчата знаходять себе, визначаються з цінностями і ставлять цілі на майбутнє - розповідає лідер проекту Євгеній Чех.

 Євгеній Чех лідер проекту «6pm»
"Направлен на то чтобы развивать молодежь, на то чтобы правильно на неё влиять. На то чтобы культивировать ценности правильные - моральные. Так же мы приветствуем творчество, мы приветствуем активный отдых, мы приветствуем общение. "

А от цього вечора, організатори вирішили провести музикальну зустріч. На ній талановиті
виконавці, котрі не мають можливості виступати на великих сценах, змогли подарувати свою творчість іншім. Адже в основі проекту лежить одна мета - зазначає лідер проекту Аня Чех - дати можливість, відчути себе цікавим та потрібним іншим.

Анна Чех лідер проекту «6pm»" На поместной платформе города, дать им возможность арт-платформы для того чтобы начать что-то делать. Чтобы у человека, у музыканта, у творческой личности началось, я что-то могу, я кому-то нужен и «6pm» на этом и основопологается. "


З грудня стартує 3-й сезон молодіжного проекту і цього разу він буде пов'язаний з мріями. Учасники будуть мріяти самі та допомагати втілити бажання інших. За ці три роки багато зміг змінити своє життя. Анастасії Козенцевій зараз 16, ще три роки тому - розповідає - вона була проблемним підлітком і не могла знайти спільну мову з батьками та однолітками. Проте зараз все по-іншому.

Анастасія Козенцева учасниця молодіжного проекту «6pm»
" Эти встречи мне подари, буквально, второе дыхание. Потому что на тот момент мне было очень плохо, я была в какой-то депрессии, ну такое подростковое. Но когда начала ходить на «6pm» у меня появился смысл жизни. Мне стало легче я стала находить общий язик с людьми и жизнь стала ярче."

Загалом дружня та драйвова атмосфера панувала цього вечора.