Програма «Життя міста»

У розділі: 8930 відео | АрхівRSS
Новітнє сучасне обладнання компанії "БТФ-Колтюбінг" привезли на свердловину, аби продемонструвати в дії.
23

Новітнє сучасне обладнання компанії "БТФ-Колтюбінг" привезли на свердловину, аби продемонструвати в дії.

конецформыначалоформыМайже 2 місяці перевірок та тестувань і новітнє сучасне обладнання компанії "БТФ-Колтюбінг" готове до повного комплексу робіт по освоєнню і відновленню нафтогазових свердловин. Як зазначив провідний інженер - технолог виробничої служби - саме ці технології сприятимуть ефективному розвитку нафтогазового комплексу та збільшать економічну привабливість нашої країни.


Роман Галушка провідний інженер - технолог виробничої служби ТОВ "БТФ-Колтюбінг"
". Маючи на озброєнні сучасне обладнання, а також досвідчений і навчений персонал, ми готові успішно виконувати всі види робіт на свердловинах. І в подальшому розширювати перелік і обсяги технологічних операцій, в яких зацікавлені замовники - нафтогазовидобувні компанії. "


Одними з перших замовників на виконання робіт стала компанія «Регал Петролеум Корпорейшн Лімітед». Керівники якої переконані - колтюбінгові технології, на сьогодні є одними з найперспективніших. Оскільки окрім продуктивного вилучення вуглеводнів вони економлять час та кошти, а це головне для бізнесу.


 Володимир Стецюк заступник директора представництва «Регал Петролеум Корпорейшн Лімітед»
"Наша компанія завжди старається бути в курсі всіх новинок техніки, а також технологій які застосовуються при проведенні підземних ремонтів свердловин. Різні способи, методи проведення операцій із застосуванням даного комплексу обладнання є важливим і є допоміжним при проведенні більш глобальних важких ремонтів. "


Виробником новітньої техніки є знана на теренах колишнього СНД - Білоруська компанія СЗАТ "ФІДМАШ". Вони вже 15 років створюють обладнання для нафтогазової галузі і такий багаторічний досвід дає можливість вдосконалювати її виробництво - розповідають фахівці.


Андрій Рєзніков інженер по сервісу СЗАТ "ФІДМАШ"
" У нас есть конструкторское бюро собственное, которое разрабатует, расчитует и проектирует данные агрегаты. Постепенно мы смотрим как она показует себя во времъя работы и улучшаем, устраняем замечания. "


І хоча компанія "БТФ-КОЛТЮБІНГ" створена в липні 2017 року, проте її спеціалісти мають достатньо досвіду та навиків для виконання кваліфікованих робіт на свердловинах.