Програма «Життя міста»

У розділі: 8930 відео | АрхівRSS
Депутат міської ради Майя Матвеєва підбила підсумки своєї роботи за поточний рік
15

Депутат міської ради Майя Матвеєва підбила підсумки своєї роботи за поточний рік

Протягом цілого року у мікрорайоні Авіамістечка тривали ремонтні роботи. Так, тут провели повну реконструкцію покрівлі, під*їздів, замінили вікна та двері, а також оновили труби у підвалах. Депутат міської ради Майя Матвеєва тішиться кількістю виконаної роботи, адже вважає своїм обов*язком дбати про благоустрій полтавців.

Майя Матвеєва-депутат міської ради
«Очень радостно, что произошла реконструкция детской площадки, а также несколько площадок восстановлено, освещение произошло ну и конечно же асфальты и тротуары нашего Военного городка и Браилок»

Звітуючись разом із представниками своєї команди, Андрій Матковський ,говорить, приємно бачити таку кількість небайдужих людей. Також, зазначив понад 90% відсотків запланованої роботи, спільними зусиллями депутатів вдалось виконати за поточний рік.

Андрій Матковський - депутат міської ради
«Зроблено багато, але приймаючи бюджет на 2018 рік, ми обов*язково внесемо всі пропозиції полтавців, наших виборців і все зробимо для того, щоб ще більше зробити гарних справ в 2018 році»«Чим більше робиться тим більше і треба робити тому, що люди вірять, що є такі депутати, є така команда до якої можна звернутися і яка реально може допомогти людям»

Людмила Прокоп*єва проживає в Авіамістечку усе своє життя, ділиться, за останні роки тут зробили чималу кількість ремонтних робіт, тепер тут не протікає дах, зручно заїжджати на автомобілях.

Людмила Прокоп*єва-жителька будинку Петра Юрченка 5
«Большая часть уже выполнена: и крыша, и подвалы, и дороги, подъездные дороги, дворовые дороги, это не магистраль наша»

Багато хто з мешканців приходить на зустріч не вперше, так Марина Горікова, ділиться роботи у їх мікрорайоні виконуються вчасно, а вони в свою чергу намагаються підтримувати чистоту рідного Авіамістечка.

Марина Горікова - жителька будинку Комарницького 6
«Все таки тут, что-то делается и мне не все равно, в доме нашей мамы сделано подъезда, это очень красиво и безумно, вот та комора что была и то, что сейчас сделали»

В результаті зустрічі депутати команди спільно з полтавцями окреслили плани та дії на наступний рік, а Андрій Матковський пообіцяв якомога більше пропозицій внести у бюджет 2018 року.