Програма «Життя міста»

У розділі: 8930 відео | АрхівRSS
«Полтавщина - за мирне майбутнє дітей України» -благодійний концер до Дня волонтера.
9

«Полтавщина - за мирне майбутнє дітей України» -благодійний концер до Дня волонтера.

До Дня волонтера у міському будинку культури відбувся благодійно-інформаційний концерт «Полтавщина - за мирне майбутнє дітей України». Мета - об`єднати волонтерів зі всієї області та зібрати іграшки і подарунки для дітей зі Сходу країни до новорічних свят. За словами організаторів дійства, вилучені кошти та речі будуть передані дитячим будинкам зони АТО.

Тетяна Донченко, волонтерка
«На сьогоднішній день, коли війна, коли йдуть військові дії, найбільш вразлива частина населення - це діти. І вони, те життя, яке вони живуть в цей час. Треба, щоб воно було більш різноманітне, щоб воно було веселіше.»


Для об`єднання зусиль, на захід запросили волонтерські організації всієї області. Світлана Даценко говорить, -- приїхала із Зінькова прозвітувати про роботу своєї громади.

Світлана Даценко, волонтерка
 « Сьогоднішній захід і взагалі, такі заходи, вони корисні тим, ми підтверджуємо своїми діями волонтерськими, в тому, що Україна єдина. Схід і Захід разом. Ми провели протягом 2-х останніх років провели 47 акцій по передових позиціях зони АТО.»


У концертній програмі брали участь аматорські дитячі колективи та артисти полтавської філармонії. Олександр Грєбнєв займається танцями 4 роки, говорить, -- на сцені доводиться виступати часто.

Олександр Грєбнєв, учасник концерту

 «Перший раз, коли я прийшов на сцену, мені було якось страшно, а потім я вже якось включився зі своїм колективом танцювати і співати.»
 «Ми сьогодні танцюєм танець «Пастушок»»
 «Для того, щоб люди з АТО повірили, що діти ті, що там живуть теж могли відсвяткувати новий рік.»

Кожен мав змогу долучитись до благодійної мети заходу, залишивши дитячі речі, взуття, книги, новорічні прикраси та інше.