Програма «Життя міста»

У розділі: 8930 відео | АрхівRSS
У Полтаві жорстоко побили чоловіка
17

У Полтаві жорстоко побили чоловіка

Ішов вулицею нічого не підозрюючи, а опинився в лікарні у комі та ще й травмами, які потягнули за собою надскладну операцію. Непритомного полтавця знайшов випадковий перехожий. А в цей час дружина збилася з ніг у пошуках коханого, на допомогу прийшли друзі та поліція - розповідає жінка, яка і досі не може оговтатися від того, що сталося.


Ірина Троян, дружина потерпілого
"Избивали очень жестоко, просто убивали...

...когда на улице біло много людей. "

Розшуківці Полтавського відділу поліції вжили всі необхідні заходи для оперативного розкриття злочину і «гарячим слідом» встановили особу, яка підозрюється у нападі на чоловіка. Ним виявився 31-річний місцевий мешканець, який вже притягувався до кримінальної відповідальності за аналогічні злочини.
Сергій Бейгул, заступник начальника поліції Полтавщини

"Затримана особа, яка скоїла цей напад...

...в СІЗО м.Полтави. "

А ось жертва рук нападника, хоч з реанімації і переведений до відділення нейрохірургії, все ще перебуває в тяжкому стані і чекає на наступну серйозну операцію. Біля нього постійно знаходиться дружина - вдячна за людяність і проофесіоналізм і медикам і правоохорнцям.

Ірина Троян, дружина потерпілого

" Когда я візвала наряд полиции....
...мі дома сделали все записи.
Я очень благодарна нашим работникам полиции. "

Зловмиснику за скоєне - розповідають правоохоронці, загрожує позбавлення волі на строк від семи до десяти років із конфіскацією майна.