Програма «Життя міста»

У розділі: 8930 відео | АрхівRSS
У Полтавській спеціальній школі №39 відбувся благодійний ранок «Хай завжди буде сонце».
11

У Полтавській спеціальній школі №39 відбувся благодійний ранок «Хай завжди буде сонце».

У Полтавській спеціальній загальноосвітній школі №39 створено всі умови для розвитку пізнавальних можливостей учнів з особливими освітніми потребами. Це зайвий раз підтвердив благодійний ранок «Хай завжди буде сонце!» , до якого діти підготували цікаву концертну програму. Адже вихованці цього навчального закладу - учасники та переможці Всеукраїнських, обласних, міських конкурсів та фестивалів, творчих проектів.

ВІТА РУДЯК, заступник директора Полтавської спеціальної загальноосвітньої школи №39
" Взагалі у нас у закладі діє 12 гуртків різного напрямку.Окремо діє артстудія «Веселка» - діти займаються ліпленням солоного тіста, різні техніки малювання, лозоплетіння, гра на музичних інструментах."

За словами педагогів,заняття в гуртках має велике значення для всебічного розвитку дітей і перш за все - для їхньої соціалізації і формування ситуації успіху. Тому що сьогодні кожна дитина має бути успішною і соціалізованою у суспільство.
Нині педагогічний колектив цього навчального закладу активно включився в реалізацію основних завдань освітньої реформи «Нова українська школа».

НАТАЛІЯ САРАЖА , директор Полтавської спеціальної загальноосвітньої школи №39
"Для дітей початкової школи обладнуємо спеціальні кабінети, де будуть присутні зони: зона відпочинку, зона розвантаження, ігрова зона, навчальна зона.Закуповуємо відповідні меблі, відповідні дидактичні ігри."

Основою комплексної реабілітації у цьому закладі є корекція мовленнєво-комунікативного , фізичного та емоційно-поведінкового розвитку. Для цього тут останнім часом значно покращилась матеріально-технічна база. Зокрема, тільки нинішнього року за фінансової підтримки Полтавської міської ради тут придбано аудиторну дошку, портативні комп»ютери, парти та стільці на загальну суму близько тридцяти тисяч гривень. Крім того, на поточний ремонт приміщення витрачено понад 37 тисяч гривень.

ОЛЕКСАНДР МАМАЙ, Полтавський міський голова
"Сьогодні своїм прикладом я хочу показати, що ми повинні, ми зобов»язані повністю звертати увагу кожного дня, кожного місяця, кожного року на людей з особливими потребами.Їм сьогодні так це потрібно.Не виключено, можливо хтось матеріально, можливо хтось фінансово, але сьогодні навіть морально підтримати цю людину - це вже дуже-дуже велика річ і велике досягнення нашого суспільства"
Щороку за підтримки Полтавського міського голови діти школи №39 відпочивають на морі, відвідують аквапарк, іпотерапію, а нині вони побувають у розважальному центрі «Дитяча планета».