Програма «Життя міста»

У розділі: 8930 відео | АрхівRSS
Представники ГО області обговорили питання розвитку волонтерства на Полтавщині
17

Представники ГО області обговорили питання розвитку волонтерства на Полтавщині

Представники громадських організацій Полтавщини «за круглим столом» обговорили питання розвитку волонтерства на Полтавщині.Окрім звичних і традиційних напрямів роботи , як то допомога громадянам поважного віку, надання соціальної, правової допомоги, захист і відновлення природи тощо, волонтери долучилися до підтримки і розбудови Українського війська, соціальної, психологічної допомоги ветеранам АТО, внутрішнім переселенцям. Щоденно реагуючи на суспільні виклики й біль окремої людини, вони завжди готові підтримати всіх, хто потребує допомоги.

СВІТЛАНА ДАЦЕНКО, волонтер, м.Зіньків
"В мене 147 поїздок в зону бойових дій АТО. Співпрацюємо із військовими бригадами Збройних Сил України, Української добровольчої армії, допомагаємо військовим шпиталям, співпрацюємо із іншими бригадами парамедиків, проводимо акції «Чужих дітей не буває», в зоні АТО допомагаємо дитячим будинкам Луганської і Донецької області."

В Україні волонтерський рух набув нового дихання після Революції Гідності.Тисячі людей підключилися до допомоги військовим, що захищають територіальну цілісність України, до допомоги переселенцям, що втекли від війни. Добровольці першими йшли на фронт, волонтери збирали одяг і спорядження і везли на передову.

ВІРА МАСЛАК, волонтер
" На мою думку, якби не волонтерський рух і не підйом народу саме українського, громади і Полтавської і по всіх областях України, то лінія розмежування могла б знаходитися зараз недалеко від Полтавської області."

Волонтерська діяльність , як прояв милосердя і доброчинності, буде існувати доти, доки існує потреба людей у тій чи іншій допомозі та обмежена державна участь у задоволенні потреб своїх громадян, їхній соціальній підтримці,- вважає полтавка Ольга Рубайло.

ОЛЬГА РУБАЙЛО, волонтер
"Це терпіння, порядність, чесність і любов до України , патріотизм - це, що нас відзначає всіх волонтерів.Ми дружна команда, співпрацюємо всі волонтери із районів і області.Допомагаєм одне одному.
 Ми віримо в перемогу України й вона обов»язково буде."

З нагоди Міжнародного дня волонтера активістам волонтерського руху вручили почесні грамоти облдержадміністрації та обласної ради.Якщо кожен з нас буде небайдужий до проблем суспільства, докладе хоч трохи зусиль для його блага, суспільство отримає необмежений ресурс для свого розвитку, утвердження миру та злагоди,- зазначається в резолюції, яку прийняли представники волонтерських організацій Полтавщини.