Програма «Життя міста»

У розділі: 8782 відео | АрхівRSS
В музеї авіації і космонавтики презентували проект "За покликом серця".
9

В музеї авіації і космонавтики презентували проект "За покликом серця".

День волонтера у музеї авіації і космонавтики разом із «Полтавським батальйоном небайдужих» відзначили презентацією проекту «За покликом серця». Він включає фотовиставку, яка звітує про роботу волонтерів-активістів та оновлення розділу експозицій, які присвячені діям АТО. Сергій Лукашов водій-волонтер. Говорить - коли приїжджає до Сходу країни і бачить все, що відбувається на власні очі, переконується - він займається правильною справою.

Сергій Лукашов, волонтер
«Ну в 14 році, коли всі ці почалася війна, дуже багато знайомих пішло добровольцями. Я не зміг піти. Ну по здоров`ю. Я занявся волонтерством.»

Тетяна Сігіда координатор підрозділу «Хендмейд для армії руками небайдужих полтавок». Подушки, килимки, шкарпетки, білизна, -- все це щодня без вихідних роблять волонтери з матеріалів, які приносять полтавці, -- розповідає благодійниця.

Тетяна Сігіда, волонтерка
«Сплетено більше 25 тисяч квадратнх метрів маскувальної сітки.»
 «Маскувальних костюмів, кікімор, вони є різні на тканині, на сітці, це залежно від того, це для снайпера чи для розвідника, для зими, для літа, десь більше півтисячі це точно.»

Людмила Лаптій уже 4 роки займається польовою кухнею. Говорить - останнім часом полтавці настільки довіряють, що привозять до її будинку навіть цілі туші свиней, щоб та, разом з колегами приготувала щось смачне для бійців на передових позиціях.

Людмила Лаптій, волонтерка
 «Перший раз ми передавали в 14 році на славнозвісний наш донецький аеропорт, з якого телефонував нам на мій особистий телефон бієць і дуже дякував.»
 «Бієць, який в таких умовах нас захищає, то я в теплій хаті, я повинна щось робить.»

Після закінчення представлення нового музейного проекту волонтерам «Полтавського батальйону небайдужих» подякували та нагородили за сумлінне виконання благодійної місії.