Програма «Життя міста»

У розділі: 8782 відео | АрхівRSS
У селі Ковалівка розпочали реконструкцію сільського будинку культури.
18

У селі Ковалівка розпочали реконструкцію сільського будинку культури.

Ковалівка, не альтернатива Полтаві, а норма якісного існування сільської громади. Таку мету ставлять перед собою брати Бублики. Освіта і культура тут – пріоритетні напрямки для розвитку та реалізації молоді. Так у Ковалівському будинку культури ще кілька років тому розпочали частковий ремонт.

Дмитро Івін, заступник ковалівського сільського голови, депутат Полтавської районної ради
" Нам дуже допомагає Народний депутат Юрій Бублик, який з державного бюджету залучає кошти. Одним із яскравих прикладів є кімната репетиційна. "

Тут виховуватимуть майбутніх зірок сцени, навчатимуть вокалу, гри на барабанах, клавішах, гітарі та бас-гітарі.

Антон Кімнатний, організатор школи РОКзіРОК у Полтаві

"Основна задача – сформувати музичні колективи і далі вже їм допомагати у розвитку.
 Ковалівська сільська рада зробила все для максимально оптимальних умов для навчання. Тут все дуже гарно зроблено і в плані акустики, і в плані інструментів. Треба тільки приходити і навчатися. 2

А це, відремонтований, хореографічний клас. Спеціально для юних танцюристів тут вирівняли і зробили дерев»яну підлогу, встановили дзеркала, а незабаром привезуть і омріяні балетні станки.

Інна Троцька, керівник танцювального гуртка
"Брати Бублики допомагають нашим гурткам, даючи транспорт безкоштовний, допомагають з пошиттям костюмів.  Ми їздимо на змагання в такі міста як Харків, Суми, Дніпро, Київ. "

Великі надії у Ковалівці покладають на 11-річну Віку Маслак. Дівчинка зараз активно тренується, щоб показати гарний результат на Всеукраїнських змаганнях з чирлідингу.

Віка Маслак, займається танцями
"Я тренуюся тут в суботу та в неділю. По годині або по півтори. "

Хлопцям у цьому плані пощастило менше. Бойовими мистецтвами вони вимушені займатися у підвальному приміщення. Втім, за словами заступника сільського голови – і їм залишилося чекати вже зовсім трохи. Розробка проекту на капітальну реконструкцію всього будинку культури вже на фінальному етапі.

Дмитро Івін, заступник ковалівського сільського голови, депутат Полтавської районної ради

"Загальна вартість реконструкції складатиме близько 10 млн грн
 Сюди ввійде повна реконструкція даху, ремонт всіх приміщень, облаштування роздягалень, туалетів, облаштування сцени. "

Капітальний ремонт планують здійснити протягом 2018-го року. І вже через рік Ковалівський сільський будинок культури складе конкуренцію будь-якому міському – переконаний Дмитро Івін.
Загалом же у межах Ковалівської сільради 1 Будинок культури і 2 сільських клуби. У селі Макухівкпа капітальний ремонт клубу теж добігає кінця.
Народний депутат України, Юрій Бублик вважає: культура і спорт це альтернатива вулиці і шкідливим звичкам, а завдання місцевої влади забезпечити місця і спеціалістів для занять молоді.