Програма «Життя міста»

У розділі: 9064 відео | АрхівRSS
У місті провели 7-мі всеукраїнські змагання зі спортивно-бальних танців "Полтавська битва".
22

У місті провели 7-мі всеукраїнські змагання зі спортивно-бальних танців "Полтавська битва".

Великий паркет, суворі судді та яскраві костюми - у місті провели 7-мі всеукраїнські змагання зі спортивно-бальних танців "Полтавська битва". З кожним роком умови проведення конкурсу покращуються, тому й рівень підготовки - розповідають організатори - має бути відповідний.

 Олександр Прокопенко організатор
" Они проходят немножко в другом формате в оновленом зале, немножко с другой судейской панелью. Поэтому, мы сегодня ждём более качественных результатов, более качественного исполнения танцев. И улыбок море, от того чтобы дети и их родители остались довольны. "

У конкурсі взяли участь понад 500 танцюристів, котрі розділялися на 5 основних категорій - діти, ювенали, юніори, молодь та дорослі. Ліза та Стас стали переможцями, аж у двох категоріях. І хоч пара танцює разом вже 6 років, проте перемога, розповідають, стала для них приємною несподіванкою.

 Ліза Пелипенко Стас Силомон переможці змагань зі спортивно-бальних танців "Полтавська битва 2017"

" Не розраховували на перемогу, ну зараз так дуже серце б’ється. Я теж дуже рада."

Станіслава Яловенко з Харкова, цього дня вболіває за свою доньку Аріанну. Розповідає - ідея віддати доньку на танці була її, адже сама в дитинстві мріяла танцювати.

Станіслава Яловенко мама учасниці змагань зі спортивно-бальних танців "Полтавська битва 2017"
" Появилось наше солнышко, которую мы отдали год назад на танцы и уже год занимаемся.  Это уже не первые наши соревнования, были мы у нас в городе в Харькове неоднократно, вот сегодня приехали в Полтаву, хотим себя попробовать здесь."

Наступного року ці змагання також планують проводити, і організатори чекають більше учасників з новими та цікавими програмами.